Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magaslesen ültem este, a...

Magaslesen ültem este, a sötétben infratávcsővel láttam valamit, vajon mi lehetett? Többi lent

Figyelt kérdés
VAdászni voltam, sötétedés előtt bekapcsoltam az infrakamerát és tőlem 50 méterre világító karikát láttam, ami egy "kisteherautó kereke oválisra összenyomva+ forma volt. Erősen világított a távcsőben és ide-oda mozgott. Szabadszemmel és infra nélkül semmi nem volt látható. Reális válaszok érdekelnének! Hasonlót tapasztalt már valaki?
2014. ápr. 26. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Predátor.
2014. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Ha csak infrakamerával látszódott, akkor szerintem valamilyen természetfeletti dolog,esetleg szellem, vagy egy megmagyarázhatatlan jelenség lehetett...
2014. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Ki az a gyökér aki egyedül gubbaszt a sötétben egy fatákolmányon.
2014. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem hegyaljai infratojás volt. A hegyaljai infradisznó tojta, és azért ugrált, mert épp kikelni készült az infratávcsöved melegítő hatására.
2014. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne menj oda vadászni többet, mert nem lesz jó vége!
2014. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha reális válaszokat akarsz, akkor miért ebbe a "szenny" kategóriába írod?
2014. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, melyik kategóriába írjam. Szerinted melyikbe kellett volna kedves utolsó?

A vadászok általában egyedül gubbasztanak a maagasleseken a sötétben.

2014. ápr. 27. 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Hegy közelében voltál? Mert akkor van rá logikus magyarázat. A sziklákban felgyülemlő piezo elektromos feszültség látszik infravörösben.
2014. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Domb volt mögöttem, ezt a szántásban láttam. Ez is lehetett ez a piezoelektromosság? Sosem hallottam még róla, de örülnék egy ésszerű magyarázatnak.
2014. ápr. 28. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül mi volt az?
2016. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!