Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valamitől nagyon megijedt a...

Valamitől nagyon megijedt a macskám, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Még soha nem csinált ilyet. A nyarat megelőzve, amikor kinyílnak az ablakok és még több fura jelenség szemtanújává válok az éjszakai égbolton, mint amúgy általában (mindig ilyenkor), fura megérzéseim szoktak előtörni. Egyre nagyobb a feszültség, én magam is érzem, készülődik valami, ez így szokott lenni, megannyi előjele van. Rengeteg fura dolognak, jelenségnek voltam már szemtanúja, és idő-kieséseim is rendszeresen vannak (amik egy részének "valódiságát" sikerült is bizonyítanom, amióta nagyobb készenlétben vagyok).


Pár napja viszont a macskám, amikor haza értem, furán viselkedett. Bement velem a szobába, és hirtelen lelapult, össze-vissza rántotta a fejét, mintha lett volna valami a szobában. Én csak figyeltem, nem tudtam, mit lát, majd fújt egyet és kirohant. Aznap, többször is megállt az ajtóm előtt, és volt hogy egy, egy és fél órán át csak ült és nézett be az ajtón, lapult, olykor felpúposodott, fújt és elfutott, majd vissza ült. Nem mert bemenni a szobába, érzett valamit, és én is, mégis bejöttem, kíváncsi voltam, történik-e valami. Amikor kijöttem, nagyon örült nekem, turbékolva fogadott, de amikor vissza mentem, nem volt hajlandó követni, kiugrott a kezemből.


A macskák érzéke tökéletes, azokat a dolgokat is megérzik, amelyeket sok ember nem, ez egy igen ismert jellemzőjük. Én magam is érzem, történhetett valami, de hogy mi, nem tudom.


Biztos, hogy nincs patkány, egér a lakásban, vagy más nagyobb élőlény, amitől ennyire félne, mivel panel, és azt hallanánk mi is. Több év alatt egyszer sem volt erre példa.


Annyit érzek, hogy valami készülődik, egyre nagyobb a nyomás, és úgy tűnik, ha így van, akkor abból a macska is érezhetett valamit aznap.



2014. jún. 3. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valóban érdekes. Nekünk is van macskuszunk, sokszor csodálkozok rajta. És én is sokszor nézem az eget, felettébb furcsa.
2014. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
énrám is mondták már hogy macska vagyok mert megérzek előre dolgokat- vagy épp lebosziztak.. de nem figyelek ilyenekre mert már tiszta paranoiás lettem.. ha van vmi "idegen" a keconkba akkor van ha nincs nincs.. volt hogy a melóhelyen is éreztem hogy vmi figyel mondták nincs ott senki erre kiderült bevolt kamerázva és sokáig ők észre se vették..
2014. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a macskád tőled ijedt meg. Látja, hogy instabilabb vagy mostanában, és ezt fenyegetésnek veszi, nem keresi a társaságod.


macskád van, nem kutyád, ne felejtsd el. a macska érdekből van az ember mellett. biztonságért, kajáért. ha ezt nem elégíted ki, otthagy.

2014. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, pedig már jó pár hete rajtam kívül mindenkit megtámad, és amikor meglát, folyton dorombol, örül. Biztos velem van a baj.
2014. jún. 4. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenül találtam rá a kérdésedre..Sajnos választ nem tudok, de az enyém is furcsán viselkedik (MOST, az utóbbi fél órában), iszonyatosan remélem, hogy csak valami bogárféle-amit én nem látok- kelti fel az érdeklődését..Olyan meredt szemekkel néz egy-egy pontra, hirtelen felkapja a fejét, és látni rajta, h nagyon feszült..Nagyon ritkán szokott így viselkedni, ha bogarat kerget, azt 90%-ban mi is látjuk..A frászt hozza rám:S
2014. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy 11 esztendos macskank, neha elegge furcsan viselkedik, rohangal, morog, ugral, fuj, de csak este. Nappal teljesen normalis, a felesegem boszorkany jarasnak hivja a dolgot es szerinte teljesen normalis dolog. Szoval szerintem ne aggodj! (a billentyuzetem angol ezert az ekezet hiany)
2014. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!