Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha fehér galambot...

Mit jelent, ha fehér galambot látok? Nagyon ritkán fordul elő, de most láttam.

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, normális válaszokat szeretnék!

2014. jún. 6. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
erre nemigen lehet "normális" választ adni... még ezo kategóriában érteném mit értesz normális alatt, de itt... :S
2014. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jogos, nem ide kellett volna tennem, de nem nem látok áthelyezési ikont.
2014. jún. 7. 00:44
 3/9 anonim válasza:
Én mindennap látok,lévén nekünk is van fehér galambunk :)
2014. jún. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyere Pestre van itt több is.
2014. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, és mostmár jó kategóriában van a kérdés, de mégsem bírom megállni, hogy ne kötekedjek :P


Ez egy nagyon butuska kérdés :)


A fehér galamb az nem olyan borszasztóan ritka. Azt állítod, hogy ritkán fordul elő, hogy látsz. Akkor mi ebben a rendkívüli? Ritka a fehér galamb, és te is ritkán látsz fehér galambot. Ha másoktól úgy tudnád hogy ritka, de te gyakran látnál, bármerre jársz, akkor még megérteném, hogy beindul a spekuláció, és valami természtfeletti okot keresel.


De így olyan mintha azt mondanád, hogy ma reggel pont akkor értél a buszmegállóba, amikor jött a busz. Ritkán történik ilyen, de most megtörtént. Mit jelenthet ez? Nemis tudom... talán szerencséd volt? :)

2014. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent egyébként a fehér holló a nagyon ritka, akkor gyere vissza, ha fehér hollót látsz addig viszont ne írj. :-D
2014. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy valószínűleg valaki galambászkodik a környéketeken.
2014. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Nem kell mindenben az okot keresni. Ha látok egy piros autót, annak sincs jelentősége.
2014. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mivel ez egy olyan oldal ahol kérdezni lehet, így azt hogy milyen jellegű kérdést teszek fel, az az én dolgom. Ha Neked ez hülyeség mint kérdés, akkor ne írj választ, került el.....
2014. aug. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!