Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy jó helyre...

Nem tudom, hogy jó helyre teszem e fel a kérdést. Mondja meg nekem valaki miért van ez?

Figyelt kérdés
Én egy kedves általában együtt érző optimista ember vagyok. Soha senki sem kívántam rosszat és soha senkit sem gyűlöletem. Persze vannak hibáim szó sincs róla és nem vagyok szent, de ahol tudok segítek mindenkin még olyannak is aki hátba szúr.Miért van még is az hogy mindig csak fájdalmat kapok vissza, bántást, megalázást és csak nagyon kevés jót? Soha nem úgy nyújtok segítséget hogy azt elvárjam,hogy viszonozzák. Amit elhatározok valamit , hogy sikerül és küzdök érte az sem jön össze. Nincs önbecsülésem se önbizalmam mert annyi bántás ért gyerek koromban is.(nem szülőktől) Soha nem voltak barátaim (bár most van 1 igazán jó barátom). Senki sem ért meg és nem is akar , egyedül érzem magam és kiégetnek. Tényleg nem tudom,hogy mit csináljak.
2014. jún. 7. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Végre boldog akarok lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(
2014. jún. 7. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert az ember egy undorító faj. Én is hasonló cipőben járok mint te, sosem jön össze semmi, ez van nekünk megírva.a
2014. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szép élet :( semmi értelme...
2014. jún. 7. 21:10
 4/5 Boldi11 ***** válasza:
Na itt aljatok meg! abban igazatok van h az ember undorito, de ne felejtsetek el h ti is emberek vagytok! Ne mutassatok be magatokat jobbnak vagy igazabbnak mert minden emberen ott van az igaz lelek csak fel kell h szabaditsa. Nekem is voltak ilyen problemaim h sohasem halaltak meg amit tettem ertuk de ez az elet resze tul kell magunkat tenni rajta. Es azt se felejtsetek el h ezek a tettek titeket teszenek nemesebbe,bolcsebbe. Az elet szent , minden ember cellal van itt. Minden ertelmes/erzo lenyt megillet a szabadsag es a szabad akarat ezt sohase felejtsetek el! remelem tudtam segiteni:)
2014. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.Ha mindenkihez rendes vagy és annak is segítesz, aki hátba szúr, akkor palimadárnak fognak nézni és kihasználnak, nem pedig meghálálják.Azzal legyél jó, aki megérdemli.

2.Mindenki elsősorban magának kapar.


Keress hozzád hasonló, rendes, naiv embereket és jó lehetőségeket.

2014. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!