Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lesz örök életed?

Hogyan lesz örök életed?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 12:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

A hit szerint: Meghalsz és élsz tovább szellemként vagy visszatérsz egy másik formában a Földre.


Szerintem: Sehogy.

2014. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen sehogy meghalsz és vége az életednek bizonyított tény, hogy aki egyszer megszületett az meg is fog halni.
2014. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

2 ez nem igaz.

Én örökké akarok élni! Eddig sikerült :)


Amúgy én hiszem, hogy a halál csak egy másik létforma kezdete, így szerintem csak a test hal meg, a lélek örök.

2014. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Összegyűjtöd a kristály gömböket és kívánsz Shenron-tól örök életet!!4négy
2014. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hali! Az utódaidnak továbbadod a tudásod, az ismereteid, ők majd a sajátjaiknak és így tovább.
2014. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
#3-nak és miért nem igaz? Egyrészt bizonyítsd már be a reinkarnációt itt mindenkinek épkézláb bizonyítékokkal nem wiki-s hotspot-os linkekkel. Másrészt pedig, ha úgy vesszük, hogy létezik reinkarnáció akkor sem vagy halhatatlan, mivel nem te, hanem a lelked reinkarnálódik a személyed elvész ezt úgy tudod ezt elképzelni, hogy például van egy tárolóegység, amiről letörlőd az összes adatott, majd újakat töltesz fel rá az adat elvész, vagy ha megmarad részekben a harmadik frissítés után menthetetlenül elvesznek én pedig úgy tudnom, hogy a személyed miatt vagy önmagad.
2014. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A Kétfarkú kutya pártra kell szavazni.
2014. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj örök életet, ritka unalmas lenne.
2014. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy tízezer évet szívesen eléldegélnék. De mikor eljutsz a millió éves korodig, és még mindig végtelen van hátra. Aztán százmilliárd éves leszel, de még mindig végtelen van hátra... Hát én inkább passzolnám. Arról nem is beszélve, hogy ha mondjuk megsemmisül a Nap és elpusztítja a Földet, akkor egyedül maradsz végtelen hosszú időre. Inkább nem.
2014. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 moosenstein ***** válasza:

Fu az tenyleg szar lenne. Lebegni ott ossze vissza a hideg urben az orokkevalosagig. Beleorulnek a sajat gondolataimba zarva.

Na kesz! Ezzel matol Isten se akarok lenni XD

2014. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!