Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Végtelen-e az univerzum?

Végtelen-e az univerzum?

Figyelt kérdés
Régebben egy barátom felvetette a következő elméletet. Ha az univerzum végtelen lenne, akkor nem lenne sötétség az univerzumban, mert minden helyet egy csillag fénye töltene ki. Én mondjuk nem értek ezzel egyet, (van is egy-két ellenérvem) de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2014. jún. 22. 23:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy erre én is kíváncsi vagyok, de csak a számításokat ismerem (részben), a méréseket viszont sajnos egyáltalán nem. :D De így is elhiszem a nálam okosabb kutatóknak, hogy tényleg egyeztek a számítási eredmények a mérésekkel. :)
2014. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"De így is elhiszem a nálam okosabb kutatóknak, hogy tényleg egyeztek a számítási eredmények a mérésekkel. :)"


Én nem hiszem el, ugyanis az ilyet képtelenség megszámolni hogy darabszámra egy anyagból mennyi van az Univerzumban :-)

2014. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!