Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy papírra felírom a...

Ha egy papírra felírom a kívánságom és a gyertya lángával elégetem akkor teljesülni fog?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 14:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen :) Vesd bele minden hitedet!! A pozitivitás nagyon sokat ér.
2014. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát ostobább már nem leszel tõle, az biztos.
2014. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Ha azt kívánod, hogy legyen égett papír szag a szobában, akkor igen.
2014. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt elég könnyű tesztelni. Találj ki egy olyan kívánságot, ami teljesül, ha a módszer működik, és nem teljesül, ha a módszer nem működik. Pl egy elefánt egyszer csak beront a szobádba. Felírod a papírra, elégeted gyertyánál. Ha nem teljesül, az azt jelenti, hogy a módszered nem működik.
2014. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És hány álmatlan éjszakát okoztál te a kardoskútiaknak, mi?
2014. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem,mert a kívánságodat elégetted.


Én is próbáltam magamon ilyeneket:)


Szerelmes voltam valakibe,akivel azt hittem nem jövök össze,átállítottam az összes jelszavamat a nevére,hátha az hat.2 hónap múlva már együtt jártunk.


Azóta már utálom úgyhogy átállítottam a jelszavaimat a másik kívánságomra.De basszus az már 1 éve még mindig nem jön be:D:D

2014. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A tűz a mágiában, tisztításra, oldásra alkalmas. Ennek értelmében, ha a kívánságod elégeted, akkor az nem fog soha teljesülni.


Ha lány vagy hímezzél, régen hímzés közben a lányok kívánságaikról énekeltek.


Ha fiú vagy, akkor kovácsolj, vagy műveld a földet. Innen is a mondás: "saját sorsod kovácsa vagy".

2014. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 moosenstein ***** válasza:

7-es ha ez igaz akkor minden nagyon zsir!

Akkor nekem tuti teljesulni fog minden kivansagom: [link]

2014. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha kovácsolsz, akkor tudod nagyon jól, hogy a kalapácsoknak méretüknél fogva más és más a hangzásuk. Ráadásul ritmusosan kell kovácsolni. Mindezt a régi mesterek dallamosan tették és akár még énekeltek is mellé. Még az én nagyapám is kovácsolt és hallottam, ahogyan ritmusra mintha egy csengő dallamot játszott volna kopácsolt. Sajnos kicsi voltam még, amikor elment e világból és nem tudtam megtanulni tőle e mesterséget, ha tehetném megtanulnám mai fejjel.


https://www.youtube.com/watch?v=xV2yMyZZ4lU


Ilyen jó kis ritmusokat kopácsolt ő is :) Szerettem hallgatni, mindig nagyon érdekes volt, és kicsi gyermekként csodáltam, hogy egy ilyen dologból hogyan csinál zenét papám.

2014. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 moosenstein ***** válasza:

Nem szeretnem osszetorni a romatikus elkepzelesedet a kovacsolasrol, de valojaban ez egy igen nehez melo. Nincs ido enekelgetni meg ritmusra kopacsolni.

Minnel gyorsabban s minnel nagyobbakat kell verni a vasra, amig megfelelo a homerseklete, mert a kornyezet s az ullo pofaja elkepeszto utemben szippantja a munkadarab hojet.

A felesleges hovesztes, pedig felesleges szenegetest es ezaltal penzvesztest jelent. Az meg kinek hianyzik? Elvegre nem (csak) szorakozasbol csinalom, hanem hogy eltartsam vele a csaladomat ;)

2014. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!