Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem ijedek meg hirtelen...

Miért nem ijedek meg hirtelen jövő hangos zajoktól? (lent)

Figyelt kérdés

Régebben ha szolidan tüsszentett valaki, akkor is percekig gyorsabban dobogott a szivem miatta.

Most, egy ilyen fél éve kb, hirtelen jövő, hangos zajok se ijeszgtnek meg, mikor mindenki más megijed.

Nagyon rövid ideig (1mp, valamikor kevesebb), mintha érezném, hogy hangos zaj lesz.

Ma bizonyosodtam meg erről, hogy igaz. Nagyon megijesztettem az öcsém egy előadáson....mondtam neki, valamiert, hogy "meg fogsz ilyedni :D", erre hangosan besipol a mikrofon..kicsit rémisztő ez a dolog. Miert lehet, es mi ez egyaltalan?

15/L



2014. jún. 27. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbátorodtál!
2014. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, szerintem hormonális változások is állhatnak a háttérben. Ebben az időszakban én is sokat változtam ilyen téren.
2014. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy jelentős varázshatalommal bíró személy reinkarnációja vagy, és most kezd visszatérni a hatalmad. Maradj rejtve, mert lehet, hogy már keresnek.
2014. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
..kiterjedt a tudatosságod, ill. az érzékelés tudatosodik...ne aggódj, ha nem találod meg a spirituális utad, akkor ez (is) elmúlik...:(..ébredezika lelked, figyelj rá, és azt tedd amit mond...ez is tudatosodik majd benned a gondolataidban...tehát ne az emberi tanácsokra figyelj elsősorban, hanem a bensődre jobban!...
2014. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!