Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rosszul irányítom a gondolatai...

Rosszul irányítom a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Én hiszek a gondolat teremtő erejében, de azt vettem észre, hogy számomra rosszul működik. Elképzelek valamit, hasonló meg is valósul, csak éppen nem velem. Mindig valamelyik barátnőmmel történik meg az amit én szeretnék. Hol rontom el?


köszönöm


2014. jún. 28. 21:21
 1/3 Művész Úr ***** válasza:
0%
Nagyszerű!Lassan eléred azt a spirituális szintet hogy a Fény Galaktikus Föderáció kapcsolatba lépjen veled.Írj privátot és elmondom hogyan szokott ez megtörténni!És ne félj!
2014. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehogy higyj az előzőnek... Nagyon helyes, hogy hiszel benne. Mivel van egy vágyad, kifelé erősen sugárzod azt, illetve, mivel a gondolataidban is központi szerepet játszik, a bejövő információk szűrésénél is prioritást élvez ez a témakör.


Én az egyensúlyban hiszek, jöjjön hát egy félig ezoterikus, félig tudományos magyarázat:


A kisugárzásoddal elősegíted másokban is a vágyad beteljesülését, energiát adsz át nekik + gondolom beszélgetsz velük is ilyesmiről, így nekik is lehet, hogy a vágyaikban ez manifesztálódik. Ezen kívül a hírekből, környezetedből önkéntelenül is párhuzamokat vonsz, mivel ilyen az emberi psziché, és jobban észreveszed azt, amikor valakivel ilyesmi történik.

2014. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem is foglalkozom azzal, amit az első válaszoló írt....De akkor mit kellene csinálnom, hogy nekem sikerüljön?
2014. jún. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!