Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meghülyültem vagy történhet...

Írisz Henderson kérdése:

Meghülyültem vagy történhet ilyen?

Figyelt kérdés

Hali!

Kb. 5 éves koromtól megérzem, ha történik valami rossz dolog. Egy baleset, egy haláleset vagy valami. Természetesen nem mindent, de kb. hetente akár 3x is megtörtént már. Mikor megéreztem egy villámszerű képet láttam magam előtt. 7 évesen elkezdtem animéket nézni. Mikor egyszer a Conan, a detektívet néztem, láttam, hogy mikor beugrott neki valami, egy ilyen villámszerűséget is mutattak, hogy ezzel érzékeltessék, hogy rájött valamire. Ekkor egy kicsit meg is ijedtem. Mostanra már úgy fajult el, hogy nagy nyomást érzek magamon, mintha valaki fel is akarna borítani, vagy ösztönözni, hogy tegyek valamit.. Mintha a rossz dolgok érzése mellett megjelent volna valami olyasmi is, ami tettekre késztet. Afféle árny, ami rángatni akar. Ti mit gondoltok, bediliztem? Van lehetőségem pszichológushoz menni, ha szükséges. Amúgy nem nagyon zavartatom magam vele, eddig még nem történt bajom, ezért nem is félek, teljes életet élek. :)

16/L



2014. júl. 6. 19:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem hülyültèl meg.Vannak ilyen emberek. nèha velem is előfordul hogy előre megèrzek valamit. Èn durvábbakat is olvastam.Nehogy ezzel orvoshoz mennyèl:) Ne foglalkozz vele
2014. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok. Pl megérzem hogy 1óra múlva éhes leszek.
2014. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Túl sok filmet nézel.
2014. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem diliztél be.
2014. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Komolyan momdom hogy ... Ez tok jo !!!! :) nem szukseges orvos. Csak vigyazz ne legyel tul stresszelt emiatt. Ne felj ez egy adottsag. Ha pesig csak trollkodsz sajnallak tenylwg kicsit bevettem de remelem hogy nem troll. De a leneg hogy ha akarod privibe beszelhetunk ;)
2014. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen megérzéseim, álmaim. Érdekes, hogy csak a rossz dolgokkal kapcsolatban.
2014. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem trollkodok. Iazából mondtam is, hogy nem zavar, csak, na, szóval értitek. Amúgy köszönöm a válaszokat. :D Talán még jó is, mert lehet egyszer meg is menthet.
2014. júl. 7. 10:22
 8/11 A kérdező kommentje:
*Igazából
2014. júl. 7. 13:59
 9/11 anonim válasza:
nem vagy egyedül ezzel
2014. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyszerű adottsággal rendelkezel csak annyira sajnállak hogy nem előbb érzed meg hogy megakadályozhasd. Nagyon furcsa lehet így élni de bárcsak én is kipróbálhatnám egy napra mondjuk én nem biztos hogy meg bírnék birkózni vele. Nekem más képességeim vannak de a tiéd durvább.
2014. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!