Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A magasabb tudatossági szinten...

A magasabb tudatossági szinten lévő férfiak hatékonyabban tudják kontrollálni az állatias ösztöneiket, vagy esetleg már nem is olyan erősek ezek a késztetések (mármint nincsenek annyira előtérben, nem annyira hangsúlyosak)?

Figyelt kérdés
Gondolok pl olyan szexre, amit nem kísér érzelem és "szellemi egyesülés" is a testi mellett, csak a kéjvágy a hajtóerő, vagy pl étkezésre, ami nem a test egészségét és az energiapótlást szolgálja (műkaja), csakis az élvezetet, a finom ízt hajszolja, illetve bármilyen függőségre, (káros) szenvedélyre, agresszióra, vágyak öncélú kiélésére. Ezekre hatással van az ember tudata? Vagy két teljesen külön dolog az állatvilágból származó részünk és a szellemi részünk?

2014. júl. 7. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hatékonyabban tudják. Én iszonyat kanos vagyok mindig, sajnos. Barátnő nuku, egész egyszerűen nem vagyok állat, plusz elég sok élet van már mögöttem.


Ha valaki nem tud nemet mondani valami késztetésnek, az vagy fiatal lélek, esetleg kevés intelligencia(feketék erőszakos viselkedése).

2014. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanolyan állatok.
2014. júl. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én akaraterőm már elég nagy ahhoz hogy elfojtsam magamban a bizonyos személyiségjegyeket, mint például az agressziót. Képes vagyok kontrollálni magam bármilyen helyzetben. De nem gondolom úgy hogy magasabb szellemi szinten lennék.


Üdv.: Az Időtlen

2014. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!