Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki semmiben nem hisz? Se Istenben, se az újászületésben, se a szellemekben stb.

Figyelt kérdés
Nekem az, amiben hiszek, kitölt egy ürességet és megválaszol kérdéseket, ezek nélkül hiányozna valami.

2014. júl. 9. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Hogy gondolkodó értelmes ember.
2014. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
nem kell mindenkinek hinnie valamiben...! A világban nem csak hívő emberek vannak, nem ettől lesz valaki jó vagy rossz ember
2014. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen értelemben nem hiszek semmiben. Nem azért, mert nem akarok, hanem soha nem is tudtam, nem értettem, hogy mások hogy hisznek. Racionális vagyok, nekem mindig idegen volt a hit.

Egy kicsit valószínűleg könnyebb annak, aki hisz, mert mindig van egy támasza, ami bármikor, körülményektől függetlenül segít.

2014. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Én hinnék istenben csak Isten nem hisz bennem.
2014. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Azt, hogy fiatal lélek a földön. Aki már sok életet megélt, egyre közelebb kerül a spirituális szerephez, legalábbis az élete része lesz valamilyen szinten mindig.
2014. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nekem ez "természetes", hogy hiszek, láttam is dolgokat már életemben.

Fiatal lelkek, igen, lehetséges :)

2014. júl. 9. 13:55
 7/19 Dennis Moore ***** válasza:
92%
Hogy sikerült felnőnie ebben a gyermeteg világban.
2014. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
86%

Én például Ateista vagyok. Az Ateisták azok az emberek akik nem hisznek semmilyen istenben és a természet fölöttiben. Az Ateisták azok általában logikusan és kritikusan gondolkodó emberek akik csak azt hiszik el ami a tudományos módszer segítségével bizonyított.


De ez még nem jelenti azt, hogy nem hiszek semmiben sem és, hogy üres az életem. Sok mindenben hiszek. Hiszek az emberiségben. Hiszek a józan észben. Hiszek a szeretetben. Hiszek az igazságban. Hiszek az emberiség erejében, hogy elbírunk minden nehézséggel és, hogy megoldunk minden problémát.Hiszem, hogy a vallásos hit félrevezetheti az embereket a valótlanba és kételkednünk kell és a józan észt használnunk, hogy leellenőrizzünk a saját hibáink kapacitását.

2014. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

Semmiben nem hinni nem lehet, vagy legalábbis nem normális dolog, mert létezik a valami. Hogy nem tudja valaki mi az igazság arról amit érzékel, az más tészta.

Az a döntő, hogy kinek hiszel.

Az Igaz Isten kapcsolatba lépett az emberrel, és meg lehet ismerni, a többi kitaláció és félrevezetés.

A tudomány jelenleg csak annyit mond, hogy nem tudjuk mi volt kezdetben.

2014. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9: még szerencse, hogy a hozzád hasonlóan primitív embereknek általában semmi hatalmuk nincs.
2014. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!