Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudtok zselemről és...

Mit tudtok zselemről és rakeról (így leírás szerint kiejtve)?

Figyelt kérdés
Ők ilyen misztikus tehetségfeletti lények. Ezt mondta ismerősöm. Tudnátok róluk mesélni. Annyit tudok még, hogy rake fiú zselem meg lány és rappelnek.
2014. júl. 10. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehetségfeletti XDDDDD

Hát kérdező téged nagyon félreinformáltak

2014. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zselemet egy zauni tudósházaspár készítette.
2014. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Thetsegfeletti :D :D :D :D :D :D


Gyerekek, ez hatalmas :D. Ne is helyezzek at a kerdest a Humor kategoriaba, ez valami zsenialis :D

2014. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És rakeról tudtok valamit? Esetleg még zselemről?
2014. júl. 10. 23:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg mintha valamilyen szlundrement meg dvelil máj cralyos traynyt is mondott, hogy velük lesz vagy nem tudom eszt ő se tudja. De rake és zselem bisztos .
2014. júl. 11. 03:33
 6/6 Qualle válasza:

Rake-ról hallottam és egyáltalán nem rappel! xd

The Rake, másnéven A figyelő. A legenda szerint ő egy olyan lény aki az ágyad végén csücsül esténként és téged néz miközben alszol. Ha nem kellsz fel időben és nem veszed őt észre akkor elharapja a torkod.

Eég sokat szoktam olvasni az ilyen dolgokról,mert unaloműző,de erről a Zselem-ről egyáltalán mégcsak nem is hallottam...

Az ismerősöd enyhén szólva átk@rt!

2015. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!