Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Adnátok tanácsot? (Hosszú...

Adnátok tanácsot? (Hosszú leírás, de kérlek olvasd el! )

Figyelt kérdés
Pár éve össze barátkoztam egy lánnyal, legjobb barátnőm lett. később teljesen meghülyült, szellemeket idézgetett.Elmentünk egy helyre hogy 2en idézzünk, de mondtam hogy menjünk onnan, mert rossz érzésem van. Később otthon potyogtak a tárgyak, hangokat hallottam,teljesen paráztam mindentől. úgy döntöttem egy időre nem barátkozom vele, azóta ez elmúlt. köze lehet ennek az egésznek ahhoz hogy ő szellemet idézett? Lehetséges hogy rámszállt a szellem? és ha igen, ne barátkozzak már vele?
2012. júl. 17. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele, mert szüksége van rá. Aki szellemet idézget, és hasonló veszélyesen ostoba dolgokat művel, annak hatalmas űr van az életében, amit nem tud betölteni. Egy barát segíthet ebben. De nem kell, és nem szabad részt venned az ilyen elfoglaltságaiban, ha félsz, és ellenzed a dolgot. Ha ő kitart emellett a dolog mellett, akkor tanulj meg védekezni a hatásai ellen. Legelső védelmi vonal, hogy nem segítesz neki ebben, bármit is mond róla. Így mivel nem vagy részese, közvetlenül nem vagy érintett. A többi védelmi vonal pedig azon múlik, mit tanulsz meg, miben hiszel, mire vagy alkalmas. De ne hagyd magára pont olyankor, amikor szüksége van rád. Ha elég biztos pont tudsz lenni az életében, talán leszokik az ilyen buta dolgokról. A lebeszéléssel épp az ellenkezőjét érnéd el, csak azért is csinálná. Így hát ne akard lebeszélni. Más módszerrel kell megmutatnod neki, hogy nem jó amit csinál.
2012. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de ha meglátom őt olyan mintha belülről valami taszítana tőle jó messzire, és nemvagyok képes azóta legyőzni ezt az érzést.nagyon furcsa. egyszerűen bármit tud mondani felidegesít és már mennék is onnan...mielőtt csinált volna ilyen butaságokat, ez nem volt:/
2012. júl. 17. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell szellemet idézgetni!De már meg tetted!Nem vagyok szakértő ezért előre is bocs!Az én hitem szerint Isten vagy a mindent átfogó határtalan tudad a saját képére teremtett minket szóval teremtő erő van benned!Szerintem ne törődj a jelenségekkel , koncentrálj az örömre és a szeretetre és higgyed, hogy ez által védve vagy minden rosssztol és a jelenségek megfognak szünni! (ha valaki nem ért egyet attól bocs!
2012. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor olyan változás történt a személyiségében, hogy már nem illetek össze mint barátok. Avagy ha ilyen gyorsan be tudsz rá pöccenni az is előfordulhat hogy valamilyenféle energiavámpirizmus alakult ki nála. Ha szellemekkel játszik nem is meglepő.
2012. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szellem csak a barátnődet érinti, téged nem. Csak olyan esetekben érint téged, ha vele vagy. Mivel szellemeket idéz így a lányra tapadhattak az elmúlt alkalmak során és a veled való találkozás alkalmából hazavihettél párat.

Ha továbbra is szeretnél vele barátkozni, sok türelem, koncentráció, és persze, nem utolsó sorban, ajánlj neki más elfoglaltságot, húzd ki a gödörből és mutasd meg neki a fényt. Van jobb elfoglaltság a szellemidézgetésnél vagy nézz utána a témának és beszélgess vele róla, majd hirtelen válts témát. A barátság mindig is fontos, de döntöd el hogyan kezeled. Minden rajtad áll. A segítség nyújtása egy barát esetében a legfontosabb.

2012. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nagy butaság szellemeket idézgetni, mert ez, hogy rátapad néhány szellem még a kisebb rossz; ha szerencsétlenebbül jár, komoly gondjai is lehetnek a későbbiekben. Elég ostoba a barátnőd sajnos.


De ettől független oka lehet szerinte, hogy már nem tudsz vele barátkozni. Lehet, hogy tényleg a személyiségében történt ekkora változás, de azt is el tudom képzelni, hogy energiavámpír lett belőle. Ha érzékeny vagy az ilyesmire, akkor érthető, miért kerülöd. :)

2012. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Won ***** válasza:

Barátkozz vele nyugodtan! Küldjétek el tisztelettudóan, határozottan a szellemet. Segíthet a tértisztítás is. Esetleg imagináljatok pajzsot magatok köré. Habár ez nem megoldás, csak védekezés. De ez nem ok egy barátság felbomlására. Szükségetek lehet egymásra, erősítitek egymást. A kétely csak negatív energiát szül, ami ezt a lény erősíti.


Légy Áldott!! Won

2012. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én még abban a hitben élek, hogy szellemek nem léteznek, de, hogy elolvastam ezt a pár dolgot kezdek beszarni xD
2013. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!