Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik ilyen összekapcsolt álom?

Létezik ilyen összekapcsolt álom?

Figyelt kérdés
Létezik olyan álom,amelyet két külön személy álmodik,de tudnak róla és tudják kontrollálni is az álmot? Illetve ha létezik,mennyi az esély hogy emlékezni is fognak rá? Volt már olyan hasonló esetem hogy majdnem ugyan azt álmodtam 1 személlyel.

2014. júl. 14. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Eredet c. filmet. Ott például egymás álmában turkálnak. Ez is a tudatos álomról szól, amit te is írsz.
2014. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem azt a filmet,és épp amiatt jutott ez eszembe :D csak hát nem hiszem hogy van mindenkinek otthon egy olyan szerkezet ami miatt többen álmodnak egy álmot.
2014. júl. 14. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Akkor jó. Szerintem még nem találták fel... :)
2014. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne... :)
2014. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne :P olvastam valahol,hogyha rájössz hogy álmodsz akkor fel tudsz ébredni,de kicsi az esély rá.
2014. júl. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!