Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek mik a legszörnyűbb...

Nektek mik a legszörnyűbb lény, amivel álmodtatok? FIGYELEM! CSAK AZUTÁN OLVASD EL A TÖBBI KOMMENTET? MIUTÁN TE IS HOZZÁSZÓLTÁL!

Figyelt kérdés

FIGYELEM!!! CSAK AZUTÁN OLVASD EL A TÖBBI KOMMENTET? MIUTÁN TE IS HOZZÁSZÓLTÁL !!!

Természetesen itt nem a halált, vagy a szerettek elvesztését, netán a szegénységet értem, hanem, hogy kinek mi volt a legdurvább "lény", amivel rémálmodott? Hátha van köztük azonos.



2014. júl. 11. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kétlábon járó,ember nagyságú,sötét valami,büdös volt,csontkunövések voltak a fején, hosszú folyosó végén állt,aztán elindult felém,egyre gyorsabban,futni kezdett,aztán felébredtem.
2014. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem egy alacsony, fekete köpenyes valami, aminek a hátából két hosszú, vékony behajlított kar lóg kifelé. Nincsen arca. Azt hiszem két kerítés között láttam meg, aztán felém kezdett rohanni, majd rám ugrott. Én meg végigcsúsztam a hátamon valami lejtőszerűségen. Persze közben rajtam ült az a valami. Ekkor felébredtem.
2014. júl. 11. 23:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából kontextus nélkül, anélkül, hogy kifejteném az álmot, valszeg egyik sem hangzik túl ijesztőnek, szubjektíven az álomban mind az volt.


- Egy kivájt szemű, tátongóan üres szemgödrű macska, aki folyamatosan felém "bámult".

- Egy ajtó mögött egy "lény" ami a klasszikus arccal rendelkező Nap-ábrázolásokra emlékeztetett (ennek pláne csak az álommal lenne együtt értelme miért volt borzalmas).

- Torz emberek, általában torz mozgással, arccal - sokszor álmodtam ilyenekkel.

- A saját anyám, amikor kiskoromban egy álmomban rohantam felé, mert rémálmom volt és féltem, kitárta a karját, hogy átöleljen, és három karja volt, ekkor jöttem rá, hogy még mindig rémálmodok.

- Meg még sok...

2014. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Reptoid invázió.
2014. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Freddy Krueger.
2014. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
anyád
2014. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Loú!
2014. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Berki Krisztián
2014. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Voldemort, vámpírfogakkal.
2014. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami zombi féleség, egy öregasszonynak nézett ki, üresek voltak a szemüregei, a bőrekb. 80%-ig lerohadt, fehér haja volt, és csak kevés foga volt, de azok mind hegyesek voltak, és a körmei is hosszúak voltak , és hegyesek.Nem volt lába, hanem csak úgy lebegett.Velőtrázó siklyt hallatott. Nagyon ijesztő volt, mikor felébredtem, pánikrohamot kaptam.
2014. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!