Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem igazán tudom melyik...

Nem igazán tudom melyik kategóriába sorolni a kérdést? A többi lent.

Figyelt kérdés

3 éves volt a fiam, amikor megismertem egy pasit. A kapcsolatunk nagyon intenzív volt, nagyon gyorsan kiégett, csak három hónapig tartott, utána szakítottam vele, pedig közben felmerült a házasság kérdése is. Szerettem nagyon, szeretett nagyon.

Amit nem tudok megérteni, az az, hogy most, ennyi év elteltével a fiam 17 éves és úgy néz ki, mint Ő. Nem lehet az apja, hisz mint említettem, 3 éves volt a gyerek, amikor mi összejöttünk. Próbáltam kimagyarázni azzal, hogy mostanában sokat gondolok rá és bánom, hogy eldobtam Őt nagyon bánom. Próbáltam bemagyarázni magamnak, hogy a hasonlóság csak a képzelet játéka. De sajnos nem. Akik ismerték őt, szintén a félelmetes hasonlóságtól borzongnak. Mitől lehet ez? Miért hasonlít a fiam olyan valakire, akire legalább egy évtizedig még csak nem is gondoltam? Miért formálódott a teste, az arca, a nevetése, a szeme, mindene olyanná, mint azé a bizonyos pasié?


Hálás lennék, ha kötözködni vágyók figyelmen kívül hagynák a kérdésem. Csak olyanok írjanak, akiknek van fogalmuk, tudásuk az ilyenekkel kapcsolatban. Köszönöm.


2014. júl. 19. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy tudsz e angolul de amit itt kuldok annak az a lényege hogy mindenkinek valahol megvan a hasonmása. Ezek az emberek akiket a képeken látsz nem rokonok, semmiféle rokonsagi kapcsolat nincs koztuk. Szóval igen is surun elofordul az ilyen.


[link]

2014. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De miért pont rá hasonlít, miért éppen arra, akit a legjobban szerettem? (Ezt már inkább csak magamtól kérdezem. Iszonyú sebeket tép :( )
2014. júl. 20. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az élet iróniája. :(
2014. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:(
2014. júl. 20. 00:28
 5/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
Meddig voltatok együtt és hogyan ?? Mert létezik olyan,hogy amikor te bealszol,a pasi fogja,beleveri a farkát valamibe,felszívja injekciós pisztolyba vagy minek nevezzem,és csak bedugja a hüvelyedbe picit,és felküldi a kiskatonákat ahová kell,és te erről mit sem tudtál,és teherbe estél! Mikor született az a gyereked? Együtt voltatok a gyerek születése előtt ezzel a pasival ?? Tehát a mondandómat lezárva van ilyen alattomos megtermékenyítő:D , és még szexelni sem nagyon kell hozzá!! Ha tehetős vagy DNS teszt a célszerűbb,ha nem,akkor annyi.. Cső.
2014. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
Nem megijeszteni akarlak,én csak írtam egy eshetőséget,de ha igazam van, végül is nem származott belőle semmi bajod,szültél egy gyereket,és csak meg szülted!
2014. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző...3 éves volt a gyerek mikor összejöttek.Stimm?Szerintemm is a hasonlóság véletlen.
2014. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!