Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy bizonyos személlyel...

Egy bizonyos személlyel kapcsolatosan megnö a véletlennek tünö egybeesések száma. Illetve a véleletlennek tünö események száma. Söt jól ki is jövünk egymással. Illetve már elsö találkozáskor éreztem, hogy olyan mintha ismerném. Erröl mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Véletlenben nem hiszek!
2014. júl. 21. 09:30
 1/3 Lionkind ***** válasza:

Szia!

Én sem hiszek a véletlenekben. Minden okkal történik.

Nem értem a kérdésed mit szeretnél tudni? Mit takar a "véletlennek tünö egybeesések száma. Illetve a véleletlennek tünö események száma."?. Szokott olyan lenni hogy "olyan mintha ismerném" és szerintem ismered is a szellemvilágból vagy/és előző életekből.

2014. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy jel,hogy lesz jövőtök.
2014. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsóka__ ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy olyan, mintha ismernéd, akkor ez biztosan így van. Ismered korábbról, mint szellemi lényt, csak most egy új testetek van mindkettőtöknek. Ettől függetlenül felismered őt.
2015. ápr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!