Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit szolnatok ahhoz, ha mondjuk ismerkednenk majd parkapcsolatba lepnenk egymassal es megtudnatok, hogy 24 eves korom ellenere rajongok egy bizonyos 80-as evek beli angol rock bandaert, akiket gyakran hallgatok?

Figyelt kérdés
Felreertes ne essek, nagyon szeretem a mai pop, disco, rnb stb zeneket, de nem nagyon merem ezt kiadni magambol, mert eszrevettem, hogy az ismerosi koromben szinte senki nem hallgatja, feltetelezesem szerint tobb ember sem erti, miert epekedek olyan bandaert akik akkor zeneltek, amikor en meg nem is eltem, s amikor beleszerettem, 16 evesen, akkor meg mar nem zeneltek egyutt. Dire Straits a banda. Szoval ez gond lenne Nektek?
2012. dec. 4. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj Dire Straits-el? Ezt nem értem. Nem kedvelem őket különösképp, de remek zenészek, miért lenne gáz? Komolyan nem értem. Én 24 évesen egyaránt hallgatok Mozartot és Panterát meg Metallicát.
2012. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szóval akkor e logika szerint,aki beethovent hallgat időnként az előember?:D

amúgy the doors kedvelőként megértelek,de alaptalan a félelmed totálisan.

semmit nem számít a zenei stílus csajozásnál.

én már játszottam flamencot a gitárommal eszement rocker csajnak és diszkó pitsának is,mindenféle csajnak,és mindegyik elolvadt tőle:)

2012. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sírva röhögök ezen a kérdésen. Ezt komolyan írod? Mert akkor vihetnek a rohammentők téged is... A bevett szokás az,hogy minél oldscoolosabb zenéket hallgatsz, annál menőbb vagy. AZok a taknyok ,akik meg a legújabb divatszarokat hallgatják mind műmájernek vannak nézve. Ez tudod így szokott működni.
2012. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elso ketto kodzi, de lanyok valaszat varom. Utolso, nem ertem mit akarsz mondani, vagy ironizalsz vagy szarkazmust alkalmazol, de en nem kedvelem ezt. Legyel egyertelmu kerlek. Mi bajod?
2012. dec. 4. 01:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólnék, hallgasd nyugodtan.
2012. dec. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok sokkal öregebb nálad. 27 éves vagyok. És már nem vagyok lány, hanem asszony.

Ne hari, tényleg megmosolyogtató a kérdésed. :)


Én zeneileg mindenevő vagyok, és azt kell hogy mondjam, partiarc is vagyok, de jobban szeretem a 70-es, 80-as, 90-es évek zenéit.

Előbb hallgatok meg egy Abbát, Beatlest, ZZ Topot, Deep Purplet, Metallicát, vagy Bonanza Banzait, LGTt, mint egy mai tuc-tuc zenét. Még a Dire Straits is játszik néha. :)


Ezen ne feszengjél ennyire. A zenei ízlés is olyan, mint a rakott krumpli: mindenkié más.

2012. dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség. én 26/N vagyok, és egy-két kivétellel utálom a mai popzenét. Queent, Deep Purple-t, Meat Loafot hallgatok, és általában ha egy pasinak ezt elmondom, meglepődik hogy végre valaki aki a jó zenét szereti :D
2012. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
áh ACDC még ma is olyan híres, pedig sztem a mai zenék jobbak, de ez van, nah én meg Japán-poppot hallgatok, nagy dolog
2012. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki mást szeret. Én sokkal idősebb vagyok. Mikor milyen hangulatom van. Énekelni tanultam. Viszont ha régi számokat hallgatnék folyamatosan, megöregszem. Nekem kell mai is. Ebben is sokféle irányzat van.
2012. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát nem tudom 11 év után mennyire aktuális, én most vagyok 19 éves, és nagyon régi szovjet zenéket szoktam hallgatni.. bár az nem biztos hogy túlzottan vonzó mintha pl acdc fan lennék, de na..
jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!