Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nostredamusi jóslatok bizonyít...

Nostredamusi jóslatok bizonyítása?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg számomra:


Ilyeneket olvasni, mint egykori Nostradamusi jóslatot:


" A nagy víz másik oldalán alászáll két nagy madár, a királynő kinek keze tüzet tart, s trónja vízből emelkedik, látja amint a két ördögi torony leomlik”


Ez több, mint nyilvánvaló 'jóslat' -ha tényleg az.

Én (legalább magamnak) akkor tudnám "bizonyítani / elhinni" hogy valóban nem egy átverés(később megírt) ez az egész Nostredamusi-jóslat, hogyha tudnék a kezembe fogni mondjuk egy olyan könyvet, amiben ez a szöveg így ahogy van megtalálható, és látnám hogy mindez egy 20-30-40 évvel ezelőtt kinyomtatott könyvben van leírva, és NEM az interneten, ahova mindenki azt ír "időzőjelek" között jóslat címszóval, amit akar...


Tehát valaki tud ilyen könyvet mondjuk, ami jóóóval a megtörtént esemény előtt íródott/lett kinyomtatva, és ennyire 100%-osan egyértelmű célzás, mint ez a WorldTradeCenter lebombázás?


Mert ez vagy egy hatalmas mese, vagy tényleg el lehet gondolkozni a valóságalapján, de ehhez (legalábbis nekem) nem elég egy neten olvasott "idézet" ami vagy úgy lett egyszer leírva, vagy nem. De ha egy több évtizeddel ezelőtt papírra nyomtatott oldalon tudom elolvasni az olyan nyilvánvaló jóslatot, amiről tudom, hogy most volt nemrégen, akkor azért van min elgondolkozni...



2014. júl. 22. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Utólag az élet bizonyítja, vagy cáfolja
2014. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tény, de ha láthatok egy mondjuk olyan 1980-ban nyomtatott könyvet amiben az ilyen 100%-os utalás több évtizeddel a már bekövetkezett esemény előtt le lett írva (és nem a neten olvasok egy begépelt szöveget), akkor a még be nem következett események jóslatait is kicsit komolyabban értelmezné az ember, mert "véletlenül" egy ilyet nem lehet beblöffölni 30 évvel az esemény előtt...
2014. júl. 22. 22:23
 3/3 anonim válasza:
Sajnos erre nem tudok válaszolni, de ha sikerül valami infót találni írd le légyszi. :)
2016. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!