Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ha egy...

Mit lehetne tenni ha egy környék elvan átkozva legalábbis is úgy érzem? Nem tudok elköltözni balhé balhé hátán öngyilkosság is volt stb. és most nem hülyéskedek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 20:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy teljesen használhatatlan 12 éves horgászfelszerelést 6475 rúpia értékben holnap délben. Vagy pedig szólj valami ilyen ördögűző szerűségnek vagy aki átkokkal foglalkozik, ha meg nem hiszel benne akkor rendőrségnek vagy bérelj testőrséget, de azt ajánlom te ne kezdj egyedül rendet tenni mint valami horror-akció filmben mert akkor lehet te is megbolondultál és annak jó vége nem sűrűn lesz.
2014. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A rontást,átkot apai és anyai ágon is,illv szerezhetsz ebben az életedben is !

Átok ellentéte az áldás.

Az á l d á s : Isten uralma alá helyezni valakit, valamit.


Az átok. rontás,igézet,fekete mágia során kerülhetnek rád ugyn. démoni kötelékek.

Ahol megvagy kötve,ott már elvagy zárva az isteni segítségtől.

Átkot és rontást nem csak emberre, hanem szinte bármire - állatra, tárgyra, házra, autóra,területekre is hatnak.

Ezeken kívül még: az emberek gyakran önátoktól is szenvednek. ("én képtelen vagyok....-rá"; "hülye vagyok"; "nekem semmi sem sikerül"; "én szerencsétlen vagyok" ...... ) Ismerős ugye ez a gondolat menetel? Mások rossz kívánságai is megtapadnak auránkon - ami folyamatosan, a nap minden percében hat ránk - akadályoz, gátol, nehezít mindent- minden pillanatban.


A szent szellem nem megy,nem működik koszos helyen ’’edényben,,.

Démoni elnyomás területekre hat,gyógyszeres kezelés nem gyógyítja,nagyrészt deréktáji fájdalomként jelentkezik( ok nélküli).

Rögeszmés kísértés, az értelmünkre hat,erős,állandó,nehéz legyőzni,esetlegesen erő migrénszerű fejfájás lehetséges.

Nem árt részt venni egy szabadító szolgálaton.

A hit Jézusi szellemi törvényein alapul,bárki tudja használni. Saját szavaink ( az ige ) hozzák működésbe.


Minden ember eltudja vágni a démoni kötelékeket Jézus nevében !

Az oldás és kötés hatalma itt van a földön,itt tudjuk ezt megtenni a lelkünk érdekében.

(Máté 16:19) És néked adom a mennyek országának kulcsait; és a mit megkötsz a földön, a mennyekben is kötve lészen; és a mit megoldasz a földön, a mennyekben is oldva lészen.


Pl:

AZ ÚR LELKE

Az Úr Lelke, Istennek Lelke, Atya, Fiú és Szentlélek, Szentháromság,

Szeplőtelen Szűz, angyalok, arkangyalok és a mennyország szentjei, szálljatok rám.

Olvassz fel engem, Uram,

alakíts, tölts el magaddal, rendelkezz velem.

Űzd távol tőlem a gonosz minden erejét, semmisítsd meg, zúzd össze,

hogy jó lehessek és jót tehessek.

Űzd el tőlem az ördögi bajokat, a boszorkányságokat, a fekete mágiát, a fekete miséket, a varázslatokat,

a megkötéseket, az átkokat, a szemmel verést;

az ördögi zaklatásokat, az ördögi megszállottságot, az ördögi lidércnyomásokat; mindazt, ami rossz, bűn, irigység, féltékenység, álnokság; a testi, lelki, erkölcsi, szellemi, ördögi betegségeket.

Égesd el mindezeket a bajokat a pokolban, hogy ne érinthessenek többé engem se

és egyetlen teremtményt se a földön.

A mindenható Isten erejével,

a megváltó Jézus Krisztus nevében,

a Szeplőtelen Szűz közbenjárása által minden tisztátalan léleknek,

minden engem zaklató jelenlétnek elrendelve és parancsolva legyen, hogy azonnal hagyjanak el, végleg távozzanak és menjenek az örök pokolba,

Szent Mihály arkangyal, Szent Gábriel, Szent Rafael és őrangyalaink által megbilincselve,

a legszentebb Szeplőtelen Szűz sarka által eltiporva.

Pl.: Menyi atyám a Te fiad Jézus nevében,keresztjének,vérének,feltámadásának,ereje által kérlek töröld el,vágd le rólam ebben az életemben szerzett, vagy apai-anyai ágon örökölt generációs átkokat,rontásokat,fekete mágiát,igézetet,rontást,sátáni rítusokat, mindenféle istentelenszellemi lény,démonok kötelékeit és mindezek hatásait a Jézus nevében ! Igye legyen !

Megbocsájtok mindent önmagamnak és az összes ellenségemnek és mindezekre kérem mennyei Atyám a Te áldásodat Jézus nevében.

Google-ból letölthető

Charles Capps

A Teremtő ereje veled van

A Teremtő ereje meggyógyít

A Teremtő ereje az anyagi életben

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás ( démoni belépési pontok )

Bill Subritzky – szabadulás a démonoktól


AZ IMA A SZELLEMVILÁGBÓL NÉZVE

http://www.youtube.com/watch?v=jUHtzZWp_Gw

[link]

[link]

2014. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!