Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák! Mi a...

Kisgyermekes anyukák! Mi a véleményetek arról, hogy a kisgyermekek látják a szellemeket? Van hasonló sztoritok? Szkeptikusok kíméljenek!

Figyelt kérdés

Keresztfiam 2 éves. Először egy néniről beszélt, meg kérdezgette esténként az anyját, hogy ki az ott az ajtóban. Aztán egy időre elmaradtak ezek, de most megint nem mer megmaradni a szobájában egyedül, mert azt mondja, hogy ott van egy csúnya bácsi, akinek hatalmas pocakja van, és kiabál vele, hogy Koppány (így hivják a keresztfiam) menj innen!


Van hasonló élményetek?



2014. júl. 30. 14:33
1 2
 1/20 anonim válasza:
73%

Ha azt írod, hogy mi a véleményünk, de a szkeptikusok kíméljenek, akkor csak annak a véleménye érdekel, aki hisz benne.


Miért nem állsz a tükör elé, és hallgatod akkor magadat? Vagy nem értem ezt akérdést...

2014. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul fogalmaztam. Azokra gondoltam szkeptikusok alatt, akik hülyeségeket akarnának irogatni...
2014. júl. 30. 14:42
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

#1 szerintem hasonló sztorikat vár inkább, azt pedig azért írta ki, hogy nem kíváncsi a lehülyéző válaszokra. Mit nem értesz ezen. ?


Én lehetségesnek tartom, de meggyőzve csak akkor lennék, ha a saját szememmel látnám, amit ők.

2014. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
68%

Ja, "értem". A nővérem kisfia is csinálta ezt, a nővérem mondhatni, hogy hisz ebben, de a gyerekorvosnál rákérdezett. Ő azt mondta, hogy a gyerekek eleinte még csak árnyakat látnak, így nem arra néznek, amerre valójában vagy (így olyan, mintha mögötted lenne valaki), és a képzeletük is igen színes később.


Gyerekkoromban pl. volt a plafonon egy emberkére hasonlító folt, és hozzá beszéltem:)) még mindig ott van, de már csak vicces.

2014. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

Ezert nem szabad mindenfele hulyeseget nezetni a gyerekkel.


Szellemek nincsennek, igy a gyerekek sem lathatjak oket.

2014. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
A gyerekeknek gyakran vannak képzeletbeli barátaik.
2014. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Mikor az unokaöcsémre vigyáztam, az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy a gyerek torkaszakadtából kiabál, hogy valami van az ágya alatt. Megnéztem és mondtam neki, hogy nincs ott semmi, menjen vissza az ágyba. Hogy mit válaszolt? „Persze, hogy nincs, mivel már a hátad mögött áll.”
2014. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, ez egy urban legend, számtalan oldalon olvasható, nem kell úgy tenni, mintha veled történt volna meg.


Kérdező: nem tudom, mit higgyek.

- a gyerekek fantáziája nagyon színes, képesek bármibe bármit belelátni

- képzeletbeli barátjuk is van

- elég egy rossz élmény, máris megzavarja őket

- felnőtteknél is előfordul, hogy álomból ébredve rémeket látnak (én egyszer majdnem felordítottam az éjszaka közepén - egyedül voltam -, mert embernek véltem a porszívót, máskor meg szellemalaknak egy árnyékot), gyerekeknél még inkább

- viszont hiszek a természetfelettiben, így nem állítom 100%-ra, hogy nem láthat valakit

2014. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
A fiam látott szellemeket, és el is hiszem neki. Nem éjszaka a sötétben, hanem fényes nappal.
2014. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Vigyáztam egy kisfiúra, ültem a székben és ő mereven nézett a hátam mögé, majd azt mondta, hogy bácsi. Hátranéztem, nem láttam semmit, megkérdeztem, hogy milyen bácsi és akkor a szájára tette az ujjait és nem mondott többet.

Másik alkalommal meg azt mondta, hogy nekem világít a fejem. :-)

2014. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!