Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehetett ez?...

Szerintetek mi lehetett ez? Nagyon furcsa dolog történt velem, amire nem tudok magyarázatot adni (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap úgy 1:00 óra körül rákerestem a felhasználómra a kereső kidobott pár találatok egyre viszont nagyon figyelmes lettem tehát rákattintottam közben arra lettem figyelmes, hogy nemcsak a felhasználók egyezik, hanem minden másban hasonlóak vagyunk a belépésre kattintottam, ahol be kellett írni a emailt és a jelszót pár próbálkozás után meglepődve láttam, hogy belépést nyertem az oldalon.

(leszögezem, hogy a jelszóm 20 karakterből áll és rendelkezem némileg hacker tapasztalattal a jelszó, amit használok szinte feltőrhetetlen nem nagyon hiszem, hogy létezik ember, aki rajtam kívül ismerné a jelszót a beírt emailt 5 évig használtam három évvel ezelőtt töröltem).

Tehát miután beléptem az oldalon megdöbbenve láttam, hogy az oldalon megadott adatok az enyémek sőt a korunk is stimmelt konkrétan, mintha én regisztráltam volna az oldalon. Ami még furább, hogy a felhasználó ezelőtt 8 évvel regisztrált az oldalon aztán kb 9-10 perc után történt egy furcsa dolog hirtelen automatikusan kidobott az oldal a felhasználót is levették próbálkoztam párszor a belépéssel, de sikertelenül, de mielőtt kidobott volna az oldal megnéztem pár űzeneteket, aminek láttán mégjobban megdöbbentem sajnos nem tudok ezekre magyarázatot adni nektek van ötletettek?


2014. aug. 2. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szóval láttál egy felhasználott amibe a te adataid vannak?
2014. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, de nem csak az én adataimat voltak kiírva az adatlapon, hanem konkrétan olyan dolgokat tudott rólam, amit csak én ismerek nem voltak sokan regisztrálva kb 100-120-an mielőtt kiírtam ezt a kérdést az fórumot is levették :

[link]

2014. aug. 2. 17:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Már három böngészővel próbálkoztam, de nem sikerül elérnem lehet, hogy az én gépemmel van a hiba légyszíves, ha nektek sikerül elérni tájékoztassatok róla link: jhacker.forum.ru/
2014. aug. 2. 17:35
 4/11 FIVESTAR ***** válasza:
nekem sem nyitja meg az oldalt:)
2014. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én rá nem megyek a linkre :D

Mi van ha akkor hackelik meg az adataid ha rámész a honlapra :D:D

Amúgy nem Ezo témakörbe való, inkább számítástechnikai.

2014. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért nem raktam a számítástechnika kategóriában mert , ahogy átnéztem az üzeneteket láttam, hogy olyanokról ír, ami 1-2 évvel történtek velem azokat kb 6 éve írta igazából nem tudtam hová rakni a kérdést. Persze megérteném, ha az akkori email címemet törte volna fel, de amiket irt magáról azok velem történtek és nem 7-8 éve .

Úgy gondolom, hogy a fórum a saját gépén futott és vagy megváltoztatta az URL-t, vagy levette a netről az oldal, esetleg az én gépemben van a hiba.

2014. aug. 2. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Valaki, aki jól ismer téged ,ennyi.

Ez nem ide való téma.

2014. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szakor válasza:

Mikor tanultál magyarul?

Tudod, hogy tiltott a saját oldal reklámozása?

Egyébként, ha van hekker tapasztalatod, akkor rájöhettél volna. Valaki feltörte az e-mail fiókodat, amiben szerepelt a regisztrációd visszaigazolása, s benne a szupertitkos jelszód. Még azokból az időkből. Ha 8 éve regisztrált... S használta a fiókodat, itt is, ott is...

Ha most kidobott, akkor véletlenül egyszerre léptetek be, s két felhasználó egyidőben két külön helyről nem szokásos... innentől gondolkodj magad!

2014. aug. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan elolvastátok a kérdést? Nekem van hacker tapasztalatom 6-os válaszomnál meg is említettem, hogy lehet, hogy feltörték a fiókomat, csakhogy olyankat írt magáról ezelőtt 6 évvel, amik velem történtek 1-2 éve még az egyik haveromról is megemlíti, akinek autóbalesete volt 2011-ben ezt 2006 környékén írhatta még olyanokról is tudott, amit én soha nem mondtam el senkinek sem személyesen, sem az interneten.
2014. aug. 5. 09:06
 10/11 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkodtam, hogy valahogyan bűvészkedet a dátummal, csak azt nem tudom megérteni, hogy honnan ismerhet engem honnan tudhat rólam ilyeneket? Azt pedig mégkevésbbé értem, hogy miért pont én? Ugyanolyan vagyok, mint az összes többi ember semmi rendkívüli nincs bennem sem a felhasználómban.
2014. aug. 5. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!