Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen a spirituálisan fejlett...

Milyen a spirituálisan fejlett ember? Boldog vagy boldogtalan? Szegény vagy gazdag? Érzékeny vagy kemény lelkű? Tehát inkább áldás vagy átok számára, hogy más, mint a többség?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A spirituálisan fejlett ember elégedett. Nem boldog és nem boldogtalan. Hogy szegény e vagy gazdag számára tök mindegy. Mindenféleképp áldás, a külső szemlélő számára tűnhet átoknak.
2014. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. És az odavezető út milyen? Ott lehetnek hullámhegyek, hullámvölgyek?
2014. aug. 10. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az út belül vezet. Van benned hullámvölgy? akkor lesz.

Attól, hogy fejlett, bizonyos dolgokat nagyon be tud nézni, mondjuk a saját sorsát.

Lehet kemény lelkű és érzékeny is.

Általában megtudja az információt, ami rá vonatkozik valamivel kapcsolatban, és áldásnak fogja fel, mert inkább elfogadó. TÉVEDHET is.

Attól még, h fejlett.


Fájdalmas nekem ez a téma, személyesen érintett vagyok valakivel kapcsolatban.

2014. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Ott nincs hullámvölgy. Ott permanens létezés öröm van, alias elégedettség. Elérni roppant egyszerű csupán meg kell tanulnod uralkodnod önmagadon. Tedd azt amit nem akarsz és ne tedd azt amit akarsz. Az egót kell tudnod megzabolázni. Pl egy gyakorlat: ha valamit nem szeretsz csak azért is fordítsd oda a figyelmed, és fogadd el azt ami van. El kell fogadni a valóságot, ami nem egyetértést jelent. Nem szeretem a homikat de elfogadom őket. Ez azt jelenti, hogy nem háborodok fel rajtuk, de én magam nem teszek lépéseket amivel támogatom őket, hanem saját magam vagyok a példa arra, hogy miként kell élni, egészségesen. A fizikai élet duális, mert így marad mozgásban ami maga a fizikai élet, de lelki szinten az élet nem kilengésekről szól hanem végtelen áramlásról, ami áramlás minden élőlény felé folyton történik, és az ember felé ha ez áramlik úgy a szeretetet érzékeli. A szer maga az életerő szava, és amikor az táplál akkor a szer-etet. A szer élet eleme, azaz szer-elem. A szerelem az gyakorlatilag szellem, ami az ember Isteni része. Test, lélek, szellem ugye az ember. A szellemmel kapcsolódik az ember az univerzumhoz közvetlenül, de annyira egyszerű, hogy nem hiszik el az emberek, hogy bennük van az amit mindenhol keresnek, az Isten.
2014. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Spirituálisan rendkívül fejlett és anyagilag egy nulla... próbál a mások pénzén élősködni. :-)
2014. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félkarú óriás. :-)
2014. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Tedd azt amit nem akarsz és ne tedd azt amit akarsz."


Ezt hogy érted? Mindig, az élet minden területén? Így az egész élet egy örökös harc, és ez vezet valahova (erősít, megedz, emel)? Ehhez le kell mondani mindenről, amit szeretünk?

2014. aug. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!