Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az amerikaiak fele hisz az...

Az amerikaiak fele hisz az UFO-kban! A többség szava dönt?

Figyelt kérdés

Úgy szoktak lezárni egy függőben levő vitátt, jelen esetben hogy vannak-e UFÓk. Hogy szavazásra bocsátják. Nos ezt is megszavazták és alig több mint fele hiszi hogy itt vannak az UFÓK.


És ez a szám rohamosan nő!


[link]


Most már másként tekintesz az UFÓK-ra? Tudod, hogy a többségnek mindíg igaza van. Már belátod, hogy vannak ufók? Ez a cikk, mire késztet téged?



2013. szept. 20. 19:01
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

"Tudod, hogy a többségnek mindíg igaza van."

Akkor egyél sz@rt. Ötvenmilliárd légy emellett szavazott...


Attól, hogy sokan elhisznek valami hülyeséget, attól az még hülyeség marad.


"És ez a szám rohamosan nő!"

Igen, tudjuk, az intelligencia mennyisége állandó, a népesség viszont növekszik. :-D


"Ez a cikk, mire késztet téged?"

Engem a jelenlegihez hasonló ingerült válaszokra.

2013. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mirk ***** válasza:
88%

Nem lehet komolyan venni valakit, aki azt mondja, hogy UFÓ.

Hát persze, hogy vannak azonosítatlan repülő tárgyak, egészen addig, amíg valaki nem azonosítja őket.


Hogy a többségnek mindig igaza van? Ez meg miféle irdatlan nagy baromság? A Föld lapos? A szellemeket füsttel kiűzhetjük? A fürdés az egészségre veszélyes?

Aki azt állítja, hogy a többségnek igaza van, az nem gondolkodik.

2013. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Tudtad hogy az amerikaiak hülyék?


És ez a megszavazósdi...Max azt döntik el szavazással hogy milyen színű legyen az iskolai egyenruha felső része,de nem tudományos kérdéseket!Vagy te már hallottál olyat hogy szavazzuk meg a 9. bolygót?Aranyos kisgyerek lehetsz kérdező,de inkább nézegesd az Aztadom képeit,és ne akarj észt osztani kongó fővel.

2013. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg nem vagyok amerikai... Itt nálunk nincsenek. Náluk vannak, mivel az UFÓ-k 99%-a földi eredetű. Amcsi, kínai, japán és orosz kutatások eredményei.
2013. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fejezd már be az abnormal.hu paranormal.hu reklámozását. Én érdekes módon azt olvastam, hogy csak az amerikaiak harmada hisz az ufókban és a szellemekben.

[link]

Az ufókba vetett hit különben egy orbitális marhaság. Az ufók azonosítatlan repülő tárgyak, sajnos ezek szerint van még olyan, aki ezt nem volt képes megtanulni, és azonosítatlan repülő tárgyat bárki láthat. Igaz hogy később ezeknek a repülő tárgyaknak a 99%-át azonosítják utólag.

2013. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Mégis hogyan dönthetne a többség szava egy ilyen kérdésben?


Ha az oviban Bélán kívül mindenki szerint 2*2=5, akkor az azt jelenti, hogy Béla a hülye?Nem hiszem...


"Tudod, hogy a többségnek mindíg igaza van."

Szóval gondolt át újra a fenti mondatot.

2013. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

ott voltál, megszámoltad??

na gondolom...

szóval írnak itt mondatokat különféle jelentéstartalommal, és te még el is hiszed?

amúgy meg máshol trollkodj!

2013. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha egymilliárd légy…
2013. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy aláírásgyűjtés a dihidrogén-oxid betiltásáért, mint sok ember haláláért veszélyes vegyület. És sokan alá is írták.


Most már másképpen tekintesz a vízre? Tudod, hogy a többségnek sincs mindig igaza?


Ez cikk semmire sem késztet.

Védett troll vagy valamiért.

2013. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BlackSword ***** válasza:
89%

Először is nem lehet komolyan venni azt aki az űrlényre az UFÓ mozaikszót használja, mert ez olyan lenne, minta a paradicsomra a krumpli szót használnánk... A tudomány nem a vélemény kérdése, hanem a TÉNYEKÉ...


A paranormálatlanon meg csak röhögni szoktam, pont olyanok, mint egy falka kutya, akik egymást hergelik, csak itt a hülyeség nő exponenciálisan...

2013. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!