Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szorongás ellen?

Mit tegyek a szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Néha már nagyon rossz. Alaptalanul félek dolgoktól amik lehetetlenek. Például attól is félek hogy terhes vagyok, pedig szűz vagyok!:O

Nem tudom mit csináljak, segítség!:(



2014. aug. 11. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Agykontroll szerintem segíthetne rajtad.
2014. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. aug. 11. 20:31
 3/7 Lionkind ***** válasza:
100%

Előzővel egyetértek. Agykontroll + meditáció és némi önfejlesztés sem ártana. Sok dolgot ajánlanák pl foglalkozz azzal miért jöttél a földre és mit akarsz csinálni.

Sok oka lehet, de néha egy kiadós beszélgetés is segít megszabadulni a szorongástól ne ez a legegyszerűbb. Aztán ott van az hogy szembe nézz velük elemezd értsd meg és szabadulj meg tőle.

2014. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lionkind ***** válasza:
de* ez a legegyszerűbb akart lenni :)
2014. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mielőtt elszórnád a pénzed mindenféle áltudományra,inkább beszélgess a szüleiddel a félelmeidről. valószínűleg tele vagy frusztrációval,főleg szexuális téren. nagy változás előtt állsz tizenévesen testileg és lelkileg is,de inkább fogd fel kalandnak és kihívásnak a következő éveket!
2014. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mi a kaland abban hogy folyton tanulnom kell minden szart ami nem érdekel??? És hogy drogosok, s***fejek, k**vák, meg páwák vesznek körül???
2014. aug. 11. 22:16
 7/7 A kérdező kommentje:
csak legyen nyugtom, a többi meg nem érdekel
2014. aug. 11. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!