Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha felteszek ebben a kategóriá...

Ha felteszek ebben a kategóriában egy kérdést, miért ír oda egy csomó bunkó?

Figyelt kérdés

Én elhiszem, meg elfogadom, hogy egyesek hülyeségnek tartják, de akkor minek tolakodik oda és nyom be valami húúúú de okosat? Ez mi akar lenni? Kompenzáció vagy...?

Mert komolyan érdekelne.



2014. aug. 13. 13:00
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
De akár más kategóriában is, még véletlenül sem a kérdésre válaszolnak, csak a kioktatásuk megy folyamatosan. De minek?
2014. aug. 13. 13:06
 2/24 anonim ***** válasza:

Mert a kérdések olyanok, hogy vonzzák őket...

Ismered úgye: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

2014. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted a kérdések bunkók, ezért írják rájuk azt, amit. Ahamm.
2014. aug. 13. 14:06
 4/24 A kérdező kommentje:

"amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten"


Ez akkor lenne érvényes, ha eleve a kérdés valami beképzelt, magától elszállt szellemben íródott volna. Mint pl. a "na szkeptikusok, erre mit léptek" féle trollságok.

Ha viszont valaki szimplán, normálisan rákérdez valamire, arra rábunkózni valamit szimpla tahóság. Lényegében lenézed az illetőt, csak mert mást gondol vagy mást tapasztalt a világból, mint te.

És még ha téved is, egyes megszólalások már megütnek valami undorhatárt.

És ez nem csak a valódi őrületeknél van így, pl. valami fanatizmus, de itt a legártalmatlanabb dologban is ott a "há'de hülye vagy, én meg helikopter".

2014. aug. 13. 14:13
 5/24 anonim válasza:
Ezt én sem értem. Van hogy én is teszek fel kérdést ebben a kategóriában, és a legtöbb esetben azt tapasztalom, hogy van hogy finoman, van hogy modortalanul, de odaírják lényegében azt, hogy hülye vagyok, mert ezzel foglalkozom. Nem értem hogy miért kell ezt csinálni, most attól hogy engem foglalkoztat valami, még miért lennék idióta, csak azért, mert ők nem hisznek benne?! A kérdésed jogos, de azt viszont tudom, hogy aki nem akarja ezt megérteni, azok nem is fogják, és így magát a kategóriát sem fogják tisztelni! 24L
2014. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Napfonat ***** válasza:

Itt a Gyk-n nagyon sok az unatkozó bunker, aki azt hiszi, hogy ő sz.rta a spanyolviaszt. A neten ez azért is gyakoribb, mint mondjuk az utcán, mert itt nem kell a másik szemébe nézni, és a nick-je mögé bújva úgy kioszt, ahogy csak bír.

Így működik a végtelenül egyszerű elme.

2014. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Azért mert idióta az egész tudatlanok,amikor meg megjeleneik előttük egy szellem,vagy ezotériával kapcsolatos dolog történik velük akkor meg pislognak, ez van és létezik ne vagyok Boszi,bár van bennem hajlam és az átkom is fog,de sajnos ez ellen nem tehetek, örökség. Sajnos ilyen világban élünk :(
2014. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan kérdéseket teszel fel, amire nem lehet másképpen válaszolni. A "mi figyel?" "Megszállta az ördög a macskámat?" "Hogy tudom eladni a lelkem?" típusú kérdésekre ne várj tudományos magyarázatot, mert nincse.

Nem mindig a nem hívőkkel van a baj, ha leírok egy teljesen értelmes, érvekkel alátámasztott választ, akkor az ezotériások, elkezdenek összetákolt, értelmetlen érvekkel kardoskodni. Jönnek az "ezt te sem tudhatod" "de én láttam" "a szomszédnál is szellem volt" "mondták a tv-ben" válaszok.

2014. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"amikor meg megjeleneik előttük egy szellem,vagy ezotériával kapcsolatos dolog történik velük akkor meg pislognak "


Nem, akkor megpróbálunk értelmes magyarázatot keresni rá, ami legtöbb esetben sikerül is.

2014. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem ilyet írtam ki. Mellesleg az értelmes válasszal nem lenne gond. Most a bunkózásról van szó.
2014. aug. 13. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!