Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy az agyam...

Hogy érjem el hogy az agyam folyamatosan nem a megszokott módján működjön? úgy értem vannak olyan napok hogy úgy érzem hogy az agyam minden zugát használóm akkor verset írok egy csomó kreatív dolog jut eszembe

Figyelt kérdés

#787687
2012. dec. 12. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
a módjára még én sem jöttem rá...azokon a napokon nem ér vmi pozitív? időjárás?..vmi összefüggés vmivel?
2012. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet mindig ünnep, kell a késleltetés.
2012. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pietrosol ***** válasza:
75%

Szia!


A kreatív pillanatok a nem gondolkozás eredményeiként születnek meg!Ez az önátadás,az elméből,időből való kilépés időszaka!Ezt folyamatosan fenntartani,-szerintem-lehetetlen,mert időnként használnod kell az elmédet!A hangsúly inkább azon van,hogy te használd az elméd és ne az elméd használjon téged!Gyakorlással elsajátítható a dolog!Ebben az esetben minél gyakrabban át kell magad adnod a pillanatnak,érezni kell a világot és nem gondolkozni az érzékszerveiddel felvett információkon!

2012. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!