Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert tortenik ez velem?...

Miert tortenik ez velem? Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Ma volt egy nagyon furcsa deja vu erzesem, aztan beugrott,hogy ezt almomba is lattam. Aztan utana neztem ennek a ''deja vu'' dolognak,hogy pontosan miert is van, es osszezavarodtam,ketsegbe estem es siras rohamok jottek ram,mintha a lelkem probalna mondani vmit nekem csak en nem veszem eszre.Elvesztem teljesen,nem tudom mit csinalok,mit akarok,mihez kezdjek.A mult honapban rengeteg valtozason mentem at, le se tudom irni,hogy milyen erzes volt az, de egy ''spiritualis felebredes'' volt. Napokig nem tudtam aludni, folyton azon jart a fejem,hogy miert tortenik ez velem es hogy kezeljem, aztan egy ejszaka ramtort egy fura rossz erzes es elkezdtem sirni de nagyon,mintha ontudatlanul tortent volna, magam se tudtam,hogy most mi van csak sirtam, ugy ereztem ki kellett adni magambol.Utana elolvastam egy cikket az ''Ebredes jelei'', es minden pont igaz volt ram.Most ebredezek,fejlodom es egyre jobban veszitem el onmagam.

Szuksegem van egy emberre,aki utba tudna igazitani, vagy csak tanacsot adna,hogy o hogy veszelte at ezeket a napokat..


Ha valaki tudna segiteni, az irjon legyszives.Privatba majd valaszolok reszletesebben ha igy nem ertheto elegge.



2014. aug. 14. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézus hív, no meg a másik oldal. Javaslom az előbbit.
2014. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt.

Ertelmesebb valaszokat meg varok.

2014. aug. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!