Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi ez az egesz?! Noi megerzes...

Mi ez az egesz?! Noi megerzes vagy valami mas? Mindig tudom elore, ha valami rossz dolog tortenik velem.

Figyelt kérdés

Sokszor elore megalmodok dolgokat amik meg is tortennek.... szomszedom halalarol allmodtam, almomban kert tolem segitseget,hogy ertesitsem a rokonat, aki minden nap gondozta... 1 heten belul meghallt. a macskammal is ez volt a helyzet, megallmodtam es ra 2 hettel meghalt, amikor allmodtam vele akkor meg nem volt semi Baja... utana kb egy hettel lett nagyon rosszul es 3 nap mulva meghalt... a rossz dolgokat mindig elore megerzem.... eleg rossz kornyeken dolgoztam es mindig elore tudtam h valami szar fog tortenni, h bunyo lessz vagy barmi.... volt olyan is h egyszer csak olyan erzesem tamadt hazafele menet h engem le fognak loni, es mindenkepp "el kell bujnom".... hulyesegnek tartottam az egeszet, de megis azt ereztem h muszaj beallnom egy oszlop moge.. addig tiszta ideg voltam, amig be nem alltam... akk kicsit nyugodtabb lettem... reggel olvastam/hallottam a hirekben, hogy miutan eljott a buszom arrol a helyrol, ahol ramtort ez az erzes, 10 perccel ra lovoldozes volt ott.... En nem igazan hiszek a szellemekben, de nagyon sokszor erzem azt, hogy a Mamam es a Papam, akik sajnos mar reg meghalltak vigyanak ram...... Kerlek titeket, hogy aki barmit hozza tudna fuzni a dolgokhoz, akarmit, az irjon.... annyira szeretnek mar valami normalis magyarazatot kapni, azt is irhatjatok h hulye vagyok, de mi ez az egesz?1.... elore is koszonom!:D

(es megvalami... csak engem irrital, h nem koszonhetek es irhatok smiley-kat a kerdesbe?!:D)

18/L



2014. febr. 12. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Intuíció.

[link]

2014. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
Érezd meg a lottó számokat is! Azzal már mész valamire. Egyébként hol történt ez az iszonyatos LÖVÖLDÖZÉS szerintem bemondták volna hírekben is és jópár újság is szólt volna róla na mindegy....
2014. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Budapesten. Benne volt az ujsagokba pl metropol, hirekbe is bemondtak es neten is fonnt volt :*( nem most volt, hanem augusztusban... )
2014. febr. 12. 15:21
 4/15 A kérdező kommentje:
Vegigneztem a videot, de ez inkabb az, h ok megtanultak, sokat voltak hasonlo helyzetekbe es emiatt tudtak... Tobb eves/evtizedes tapasztalatok alapjan... De nekem ez nem igazan magyarazza meg, h miert van az h pl reggel folkelek es tudom h vmi rossz fog tortenni vagy az h egyszercsak ramtor ez a rossz erzes.... :/
2014. febr. 12. 16:23
 5/15 anonim válasza:
50%
Először is őszinte részvétem a szüleid elvesztésében! Félelmetes, amit itt leírtál. Csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy velem is gyakran történik ilyesmi. De én nem a rossz dolgokat szoktam megálmodni, hanem pillanatképeket a pár évvel későbbi életemből. Például általános iskola 7. vagy 8. osztályában megálmodtam egy pár másodperces jelenetet a mostani 9.- es osztályomból. Ilyen nagyon gyakran előfordul velem, de csak akkor jut eszembe hogy ezt álmodtam egyszer, amikor megtörténik maga a dolog, amit megálmodtam. Én sem tudom miért van ez, én is ezt szeretném kideríteni! (15/f)
2014. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Anyum szuleirol irtam, de azert koszonom szepen!:)nagyon sok helyen utana olvastam mar a dolgoknak, sokmindent neztem, de egyszeruen nem tudok semmilyen normalis magyarazatot vagy barmit talalni, azert irtam mar ide... hatha valaki tud vmi ertelmeset mondani..:D
2014. febr. 12. 21:48
 7/15 Vad-Ász ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem valamien látó vagy,vagy hasonlo.Kiskorodban is történtek ilyenek,valameik felmenődnek volt hasonló képessége,mert ha igen akkor örökölted(ha jól tudom akkor lehetsz valamien látó,ha egyik ősöd is az volt)

Esetlieg ahogy te is irtad vigyáznak rád fentrőől.

2014. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nemtudok rola h lenne lato a csaladomban, de anyummal is voltak mar hasonlo dolgok h elore megalmodott dolgokat amire kb semi esely nem volt h megtortenik es megis...)
2014. febr. 13. 11:29
 9/15 Vad-Ász ***** válasza:
100%

akkor valszeg örökölted tőle

:)

2014. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
kialakult benned egy szorongás ezek a szorongók olyanok, hogy mindig tudják, hogy rossz fog velük történni de ha megkérdezzük tőle, hogy mi azt mondja nem tudja csak valami rossz szerintem te veled is ezért történnek ezek a dolgok de fel s kereshet egy pszichiátert aki ezt jobban eltudná neked magyarázni
2014. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!