Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rúd mágnessel stimulálni a...

Rúd mágnessel stimulálni a spirituális képességeket?

Figyelt kérdés
Olvastam erről.Kinek mi a véleménye erről?
2014. aug. 28. 09:10
1 2 3
 1/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Lehet, de érdemes gumit húzni rá. Előtte.
2014. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Béci! Béci! Hol jár már megint az eszed?
2014. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Shai-Hulud ***** válasza:
Hol járna neki, a stimuláláson! :-)
2014. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Ez egy jó kérdés. A fizikusok és a CIA által fizetett tudósok persze hazudnak (érdemes megnézni a fizikakönyveket, mennyi hazugság van bennük), de az ezoterikus filozófia kimondja, hogy a Földanya nem azért teremtette a dolgokat, hogy azok ártsanak neked, hanem hogy használjanak.


A mágnes az egyik legrejtélyesebb dolog a mai tudomány számára, nincs igazán magyarázat rá. Valószínű, hogy pontosan tudják a spirituális jelenetőségét, csak ugye a "tudjukkik" eltitkolják előlünk.


Az igazság az, hogy a hagyományos U alakú mágnes keltette rezonancia egyazon frekvencián van az emberi testtel. Így ha megérintesz egyet, azonnal megerősödik a frekvenciád. Érdemes mindkét kezedbe 1-1 erőst mágnest rakni meditáláskor (ahogy a buddhisták csinálják sokszor), érezni fogod, ahogy átjár a spiritualitás.


Üdv,

FényLény

2014. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Van egy csakrákról szóló könyv s abban olvastam a mágneses dolgot.

Szóval úgy magyarázza:Leülni egy székre aztán egy pl tenyér nagyságú mágnesrudat a fejfelett néhány cm-el rögzíteni s figyelni az érzetet,hogy melyik pólus lesz megfelelőbb.

Miután megvan akkor ott ülni alatta egyénileg annyit ami mindenkinek megfelelő.E gyakorlattól felerősödnek a spirituális képességek az emberben.

2014. aug. 28. 11:49
 6/21 anonim ***** válasza:

Így van. Lehet a fej felett is tartani. Fontos, hogy U-alakú legyen.


A lényeg, hogy melyik csakrát akarod erősíteni. (A szívcsakrával vigyázni kell viszont!)


Üdv,

FényLény

2014. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Lehet olyant beszerezni boltban?
2014. aug. 28. 11:51
 8/21 anonim ***** válasza:

Persze, de lehet internetről is rendelni. Fontos a színezés is, nem tudom, erről olvastál-e.


Üdv,

FényLény

2014. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem,ugyanis ott téglalap alakút rajzoltak, a színről semmi sem volt írva.Miért fontos az U alak?
2014. aug. 28. 11:54
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen, mert ők alapból úgy veszik, hogy színtelen :) Szóval a lényeg, hogy ne legyen festés, ne kavarjon be.


Az egyenes (téglalap alakú) mágnes is jó, de én több helyen is azt olvastam, hogy az U alakú hasonlít legjobban a csakrák elhelyezkedéséhez, ezért az hatékonyabb.


Üdv,

FényLény

2014. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!