Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A reinkarnáció mennyire...

A reinkarnáció mennyire hitelesíti a többi spirituális képességeket?

Figyelt kérdés

Világáletemben természettudományos dolgok érdekelte, a természet megismerése mindíg is nagyon vonzott ! Érdeklődésem és magas értelmi képességeimnek köszönhetően végül kiváló kutató lettem.


A spirituális világgal kapcsolatban mindíg azt hittem, hogy ezek csak nyerészkedni vágyó ügyeskedők és labilis elmék világa. Mostanában ez sokat változott ! Egy ideje kezd kinyílni a szemem a spirituális világ felé, ez azonban csak érdeklődésként nyílvánúlt meg. Asztrál utazás és egyéb alkalmazott mágikus, transzcendens dolgokra nem merészkedtem.


Hosszú idő óta nyílvánvaló előttem a lélekvándorlás ténye. Saját magam előző életeire elmékszek vissza és sokszor nagyon nyomasztanak, míg máskor felszabadítanak ezek az érzések. Azon tűnődtem, hogy mivel létezik a reinkarnáció ez a tény mennyire vonja maga után a többi spirituális képességég létét, amit összefoglalóan ESP-nek nevezzük és magéba foglalja a telepátiát, telekinézist stb. Mennyire vonaja maga után a spirituális világ létezését ?


Ha mélyen magamba nézek fel tudom idézni még az univerzum teremtése előtti állapotot is, amikor még ez az anyagi manifesztum nem létezett, bár ezen időkből már igen kevés emlékkép tőr előre. Szilárdam emlékszem, hogy konkrét életfeladattal láttak el, bár később az anyagi univerzumunk létrejötte után valami megváltozott, elromlott ami után már ez egy más feladatokkal és kihívásokkal teli állapot lett számomra. Tudom hogy elég későn kapok észbe a világ lényegi dolgait érintően, mert már ebben az évnek a végén valami lezárúl, de nagyon érdekelne a véleményetek. Kifejezetten akik hasonló cipőben jártak és spirituális dolgokban jártasak,Fisz véleményére is kíváncsi lennék. Nagyon kérek viszont gúnyolódókat hogy tartózkodjanak a választól.


2012. ápr. 25. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha az ilyen dolgokban hiszel,akkor aligha vagy kiváló kutató. Nem emlékezhetsz az előző életedre,csak arra,amit beképzelsz magadnak. A reinkarnációra nincs semmi bizonyíték,csak hiedelem.
2012. ápr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Smartguy86 ***** válasza:
46%

Attól, hogy valaki elmebeteg, még nem lesz igaz, hogy pónilovak bőrszerkóban ostoroznak kislányokat...


Kb ennyi valóságalapja van annak, hogy te emlékszel az előző életedre.


Inkább keress valami értékteremtő elfoglaltságot.

2012. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
49%
Miért ne lehetne kiváló kutató?
2012. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Érdeklődésem és magas értelmi képességeimnek köszönhetően végül kiváló kutató lettem."


:'D

2012. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Smartguy86 ***** válasza:
Ez a "kiváló kutató" titulus gondolom annyit jelent, hogy önjelölt internetbúvár :D
2012. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Pietrosol ***** válasza:

Nem biztos,hogy jól értelmezem a kérdést.


Arra vagy kíváncsi,hogy ha reinkarnálódtál,akkor igazabbak lesznek-e a spirituális képességeid?

2012. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"saját magam előző életeire elmékszek vissza"

Küldj nekem is az LSD ből. Kérlek!

2012. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A reinkarnaciora nincs semmilyen bozonyitek csak hiedelem ? ez bizonyitja szamomra rollad hogy egy onkenyu valaszt irtal ahelyett hogy dokumentalodnal. Ilyen valaszra en is konnyen feltehetnem a kerdest mivel bizonyitod Isten letezeset ha fizikailag nem foghato? Szoval nyitottsag es informalodas kerdese olyan dolgokrol velemenyt kijelenteni amirol fogalmunk se nincs.
2012. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tovabba igenis leteznek olyan szemelyek kik emlekeznek elozo eletukben tortent dolgokra, legegyszerubb masok altal is ismert jelene ennek amit ugy nevezunk neha hogy De javu ha hasonlo helzen jart mar elozo eleteben.
2012. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A kérdés mindenkihez szól, a spirituális utakon járatlanoknak úgy tenném fel, hogy ha most kiderülne számodra hogy voltak előző életeitek, akkor ez mennyire igazolja a többi spirituális érzékelés és eme világ létét ? Azaz hogy menniyre tartod ezek után igaznak az ESP, auralátást stb, melyek azok amiket konzekvenciaként igazol és melyeket nem ?


A spirituális szellemektől pedig azt hogy ezen az úton melyek a biztos pontok amiknek létezéséről tudtok és amiket csak éreztek, de kilétük kétséges. Némi nemű tanácsot is elfogadnék, hogy hogyan járjak a járatlan úton tovább.


Kb az első válaszoló beállította azt az arrogáns és pöchendi stílust amit sajnos itt követtek a válaszolók többsége és akiket Én nem neveznék szkeptikusnak. :P


A jó kutató elfogadja a reinkarnációt létezőnek ha talál rá bizonyítékot, mert bennem él és nap mint nap a nyomait érzem, nem csupán visszaemlékezések után, hanem a napi érzéseimben és életutamon is. Bár vannak más feljegyzések is amik alátámasztják ennek a különös jelenségnek a létét, nekem szerencsém van magamon megtapasztalni.


Ismerek olyan esetet, amikor egy újszülött csecsemő hazánkban rögtön az anyuka hasából kíjőve mesélte el előző életét, majd elhallgatott. Nekem az első tudatos emlékem az volt, hogy rácsodálkozok a világra és megnyugtatóan konstatálom, hogy már éltem ebben a fizikai létben. Akkor lennék rossz kutató, ha nem fogadnám el a nyílvánvalót.

2012. ápr. 26. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!