Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az utóbbi egy-másfél hónapban nagyon gyakran van "déja vu" érzésem, és sokszor úgy történnek meg a dolgok, mint ahogy megálmodtam valamikor régebben?

Figyelt kérdés
Például (egy példa a sok közül) voltam nyaralni, és egy hosszú jelenet teljesen úgy "játszódott le", mint néhány héttel korábban álmomban, az összes tárgy/bútor elhelyezkedése, kinézete, fényviszonyok is teljesen olyanok voltak, pedig előtte még képről sem láttam azt a helyet. És, amint azt említettem, viszonylag gyakran történnek ilyenek velem olyan másfél hónapja...
2014. szept. 2. 11:23
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
Akadozik a mátrix, hamarosan felébredsz.
2014. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sokan azt mondják, hogy az emberek csak 10%-át használják az agyuknak. Lehet, hogy te ennél többet használsz. De ez csak egy feltételezés. Meg a másik, amire gondoltam, hogy nekem is volt olyan, hogy valamit nagyon vártam, és akkor elképzeltem magamban, vagy álmodtam róla.
2014. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shai-Hulud ***** válasza:

"Sokan azt mondják, hogy az emberek csak 10%-át használják az agyuknak."

Akik ezt mondják, még azok is többet használnak, bár lehet, hogy ők nem sokkal.

Már sokszor leírták itt is, máshol is, hogy ez egy hoax.

Semmi alapja nincs.

El kellene gondolkozni rajta, hogy ha 10% elég lenne, akkor vajon miért fejlődött ki a többi 90%?

2014. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!