Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb egy másfél hónapja foci...

Egysrac171717 kérdése:

Kb egy másfél hónapja foci közben roppant egyet a térdem (nem volt annyira fájdalmas) tovább fociztam de utána minden mozdulatnál elkezdett ropogni ami már fájdalmas volt. Sebészeten szalaghuzodást mondtak! Pihentettem ahogy mondták. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
a problémám az hogy picit bevizesedett és ha a lábfejem oldalra fordítom még mindig fáj a térdem! sport közben kitámasztás, hirtelen megállás,irányváltás esetén nagyon roppan ami nagyon fáj. kaptam ortopédiára időpontot de csak 2 hét mulva tudnak megnézni! valaki esetleg hogy mi lehet a probléma? ha egyenesen állok a bal térdem(ami fáj) jobban be van esve mint a jobb!

2014. márc. 30. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Pihentetni kellene 1 hónapig... semmi erőltetés...

Felpolcolás, jegelés (fagyasztott borsó), nappali krémek és éjszakai pakolások használata ajánlott. Ezután csak lassú, fokozatos terhelés. Lehet, hogy térdrögzítőre szükséged lesz... egyéb kérdésed nyugodtan írd le itt/ akár üzenetben...

2014. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neked is volt ilyen problémád?
2014. márc. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!