Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Anyu virággal üzent halálakor?...

Anyu virággal üzent halálakor? Tudnátok mondani hasonló történeteket? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

A virágaink mostanában nem nagyon akartak fejlődni az erkélyen, talán a nagy melegtől, már bimbóként lepotyogtak, kókadoztak mindig.Főleg a hibiszkusz betegeskedett.Sosem nyílt ki teljesen egy virága sem, azonnal le is pottyant, félig kinyílva.Édesanyám egy éjszakán meghalt.Reggel, mikor kiléptem az erkélyre, meglepetten láttam, hogy két hatalmasra nyílt hibiszkusz virág pompázik az erkélyen, de maga az egész növény majd kicsattant az egészségtől és a többi virág is szebb volt, mint úgy általában, nagyon szembetűnő volt a változás.

Egy teljes napig pompáztak így, aztán másnap lepottyantak a virágok (eltettem őket emlékbe).Azóta újra megcsúnyult az összes, megint betegesek, mint azelőtt.

Olvastam már hasonló történeteket, hogy halott virággal üzent.Ez is ilyen lehetett?Tudnátok esetleg hasonló történeteket linkelni?


2014. aug. 14. 21:26
 1/2 anonim válasza:
Öszinte rèszvètem! :(
2014. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy így van.
2014. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!