Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyennel fordulhatok spiritual...

Ilyennel fordulhatok spiritualis tanacsadohoz?

Figyelt kérdés
a szuleim elvaltak. anyu uj kapcsolataba sok balhe van.. nagyon sok. es apanal de oke semmi.. mar nagyon nem birom idegeg,es nem akarom mar folyton szarul erezni magam akkor is ha eppen minden rendben.. mert folyton rossz emlekek jonnek. adodna egy olyan lehetosegem,h beszelhetnek egy spiritualis tanacsadoval. o tudna nekem ebben segiteni? valaki fordult mar ilyennel hozza? koszi elore is

2014. szept. 7. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, erre valók a pszichológusok (hm, nemigen hallottam még ilyen fennkölt módon becézni őket)
2014. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem becézés, hanem valami önjelölt ezo szakértő az illető.
2014. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szoval akkor a pszichológusok es ok egykutya?
2014. szept. 7. 22:46
 4/10 A kérdező kommentje:
esetleg olvassatok utana legyszi! en se ertem pontosan ezert is kerdeztem
2014. szept. 7. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Utánanéztem. Ezeket "tanulja" egy spirituális tanácsadó:


A tanfolyamon a következő témákkal foglalkozunk:

energetikánk működése

élet színpada

fogadd el Önmagad

kérni tudni kell

megbocsátani önmagadért fontos

mindennapok mágiája

teremtés eszköze

kapcsolatteremtés a tudatalattinkkal

ne az ágyadat told arrébb

átok, rontás, kötés, "vámpírok"

bioenergia áramoltatása

mágia a gyakorlatban

más dimenziós lények

magyarság eredete és küldetése

pszísebészet, homeopátia

szellemsebészet

belső folyamataink tudatos beállítása


XD :D


Ne szórd a pénzed ilyesmire, inkább keress fel egy képzett pszichológust.

2014. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ingyenes lenne,ezert is kerdezem:) :P
2014. szept. 7. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, én azt hittem, elegánsan fogalmaztad meg, hogy pszichológust akarsz felkeresni (a "sprituális" magyarra fordítva "lelki"-t jelent).

Egy ilyen, magát "spirituális tanácsadónak" titulálótól szerintem inkább tartsd távol magad, ezek az önjelölt csodadoktorok igazi sarlatánok, nem a problémáidtól szabadítanak meg, hanem egy csomó pénzedtől - a gondjaid viszont megmaradnak.

2014. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó igen, kérdező, a beetetés mindig ingyenes! Az első alkalom után mondja majd csak, hogy ahhoz, hogy a lelked rendbejöjjön, a rontás elszálljon rólad, stb., stb., még legalább 12x találkoznotok kell, de nyugodj meg, mert csak x ezer Ft lesz egy alkalom...
2014. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
fuu hat ezt nem tudtam. de amugy ez nem is talalkozasbol menne,hanem facebookon. akkor tenyleg hagyjam?
2014. szept. 7. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki segíteni akar az nem fog érte pénzt kérni. Egyébként is kérdezz rá, hogy kér-e érte valamit. Ilyen egyszerű.

De miért olyan emberek VÉLEMÉNYÉRE adsz akiknek fogalmuk sincs az egészről? Vagyis NULLA a TAPASZTALATUK ezen a téren.

2014. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!