Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy isten...

Ciklon112233 kérdése:

Honnan tudom hogy isten segitett es meghallgatta az imamat? Es honnan tudom hogy segitett e?

Figyelt kérdés
Az imamba eloszor megkoszontem istennek hogy letezem,majd megkertem h egy nagyon regi baratommal legyunk ujra nagyon joba(a suli ota elvalasztottunk 1 mastol). Valamint megkertem higy had almodjak egy furcsasagot(ezt most nem reszleteznem).Az almom nem teljesult es honnan tudjam hogy ujra szorosabb lesz a baratsagunk? Meghallgatta az imamit isten,segit nekem,vagy valamit elrlntottam?lecci segitsetek

2014. szept. 24. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok hívő, de egészen biztos vagyok benne, hogy isten nem dzsin.
2014. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy megy, hogy imádkozol, aztán vársz Istenre. Tenned kell érte, hogy elérd amit akarsz, ez nem egy rohadt varázslat.
2014. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

meghallgatta? multidő...

onnan hogy jobban csinálod a dolgokat, és jobban meg tudod érteni az igazságot...

sajnos a suli mulandó, nekem is elmúlt a barátság amikor vége lett a sulinak, nem olyan rég.

A barátok manapság jönnek és mennek, főleg ha Isten figyel téged, és az új barát nem olyan jó mint a régi, végül minden elvész és utána megjelenik az ihlet és a másvilág, útközbe meg az álmok, hogy kibird mert akkor fokozatosan megváltozik minden.

Tudod te egyátalán mit kérsz? xd

bizony nagy ára van, és elötte kell megfizetni, az akarat és könyörgés, kitartás pedig megidézi ezt, elöhozza a sok rosszat amit tenni kell érte, az elsö beavatás és nagy ihlet már maga az elsö mennyország, állandóan, de eltünik a világ és minden szükséges dolog mire valaki azt eléri..

2014. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=WRs79yjKq1A


Ezt hallgasd meg és megérted, hogy Isten nem egyből cselekszik!!!! Csak 30 perces megéri hidd el!

2014. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Onnan, hogy szarik a fejedre. Előbb magadon segíts.
2014. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De képes figyelni, vezetni az embert, és keresztülvinni mindazon amin kell, ha az ember "akarja".

Viszont sokaknak jobb ez a világ és pl minden új dolog és az emberek véleménye és társasága, sokan nem tudnak felülemelkedni rajta, nincs hozzá tudásuk hogy belássák, pl a haszon,pénz,szabály,társadalom, egész alap önzés hiábavaló...

és ezt Isten is tudja és békénhagyja öket, rájuk sokkal nehezebb sors vár, mert minden "kicsi" ember könnyen befolyásolható és tutira elragadja öket a gonosz amikor eljön, és most növekszik, jó lassan!

Akkor majd a (javarészt) kedves lúzerekböl erös gyönyörü jók lesznek akik mindenkit beoltanak, a gonoszokból fenevadak, a normális tömegből pedig a gonoszok vagy a jók szolgái lesznek, és ök akkor majd harcolhatnak a hitért, áldásért, látásért, tudásért, mágiáért meg ihletért. És ök fognak harcolni, nem pedig az "uraik", és örömmel teszik mert nekik ez a dolguk.

2014. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Drágám, HINNED kell, s Isten megcselekszi, ha jónak látja.

De rád villámokat fog csapdosni, mivel rosszul írtad le a nevét.

2014. szept. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mellesleg: ha akarod, köszönd meg Istennek létezésedet, ám ez mellett viselkedj úgy szüleiddel, hogy ők kaptak ajándékba téged!

Nekik is van köszönnivalód!

.

Kérhetsz Istentől segítséget, ha sikerül megvalósítanod terved, Rá is foghatod, hogy Nélküle nem ment volna.

Viszont:

- az Isten sem tud segíteni, ha egyidőben a te kérésed ellentettje is hozzá érkezik;

- ne várj SMS-t Tőle, hogy meghallgatta kérésed és hajlandó volt segíteni;

- vedd figyelembe, hogy HITBÉLI alaktól kérsz (akinek léte nem bizonyítható és nem bizonyított), ezért segíteni csak akkor tud, ha kérésed teljesítéséért te is teszel valamit!

"Segíts magadon és Isten is megsegít!"

2014. szept. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Segíts magadon és Isten is megsegít!"


milyen faszöveg már, minden hülye folyton ezt rebesgeti.

Azt akarják mondani: úgysincs kegyelem, dolgozz! xd

2014. szept. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Segíts magadon és Isten is megsegít!"

Igen, minden hülye -velem együtt- ezt rebesgeti.

Az okosak kérnek Istentől, aztán a fotelben ülve, a világba meredt szemmel várják, Isten mikor ugrik kérésük teljesítésére.

.

"Segítséget" csak az kérhet, aki tesz is valamit, a "dolgozz, tégy helyettem" egészen más kategória.

.

A kérdezőnek tennie is kell azért, hogy a régi barátság "felmelegedjen". Amennyiben hiszi Istent (ami imája alapján evidens), kérése természetes.

Természetellenes viszont azt várni, hogy volt barátja isteni sugallatot kapjon és ő kezdje keresni a kérdezőt.

Zuhanó repülőn mindenki istenhívővé vélik, a pilótákat is beleértve, ám ne feledjük, ha a pilóták karba teszik kezüket és várják a segítséget, az Isten sem tudja a reccset megakadályozni

2014. szept. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!