Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet megnyitni a szív...

Hogy lehet megnyitni a szív csakrát?

Figyelt kérdés

Gyakorlatokat , használható weboldalakat , könyveket és

minden infót előre is köszönök.



2014. szept. 29. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sri Chinmoy helyezi arra a hangsúlyt. Nézd meg a gunagriha.hu oldalt. Vannak ott letölthető mp3 gyakorlatok, meg minden.
2014. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennél jobban én sem tudtam volna leírni.

Gunagriha előadásán voltam egy hete. Azóta használom az ő meditációját. Valóban más érzés amikor az ő meditációs módszerét használom. Kellemes melegséget érzek a szív csakrából ami fokozatosan szétterjed a testemben.

Tedd a kezed a mellkasodra oda ahol a szív csakrád van. Aztán az én tudatodat vidd le oda. Mondjuk én pont a fény meditációnál éreztem ezt először, de ez nem is annyira lényeges. Csodálatos érzés az biztos.

Remélem te is megtapasztalod minél hamarabb.


Áldás és béke.

2014. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Például színek, illatok, gyógynövények, ászanák, mudrák használatával is lehet hatással lenni a szív csakrára és bizonyos hangokkal (frekvenciával).

Színe zöld és rózsaszín, így ezeket a színű pólókat, felsőket, melltartót (ha lány vagy :-)) lehetne hordani.

Illóolaj, gyógynövény pl.: orvosi zsálya.

Mudrák: [link]

Könyv: Gertrud Hirschi: Mudrák I-II.

Kim da Silva: Kezünkben az egészség

Ászanák: [link]

[link]


[link]


Leginkább azonban szeretettel lehet hatni rá. Az ember, ha a valódi, feltétel nélküli szeretet állapotában van -

ekkor kiegyensúlyozott a szív csakra.

2014. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!