Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik embereknél a gondolato...

Létezik embereknél a gondolatolvasás fogalma?

Figyelt kérdés

Nem akarok litániát írni, de jómagam érzek mindent, ha valaki a közelembe van, vagy belenézek a szemébe. Lehetséges ez?

Érzem, a haragot, a kedvességet, hogy mit gondol rólam, mit gondol másokról, mire vágyik, mikor milyen a hangulata. Meg van még 1 dolog amit ha leírok nincs ember aki elhiszi, de én tudom.



2013. jan. 19. 01:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon különleges vagy!
2013. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg van még 1 dolod amit ha leírok nincs ember aki elhiszi.."


Tudom mire gondolsz,és én elhiszem.

2013. jan. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mi az az egy dolog? :)
2013. jan. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
dolog
2013. jan. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Még egy dolog????Mi az???

Vizenjárás?Csukott szemmel futás?Ködben való elrejtőzés?

Adócsalás(habár ezt sokan tudják),Visszafelé tudsz főzni?

Víz nélkül tudod elkészíteni a levest?Egy embert felbírsz rúgni a napba?

2013. jan. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megvaaan,rájöttem mit tudsz..........de nem írom most le,mert nem lenne itt olyan aki elhiszi.
2013. jan. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolatot olvasol, hanem tudat alatt az emberek testbeszédét, gesztusait érzékeled. Ez jó, sokan nem fejlesztik az ilyen irányú érzékelést, pedig sosem csap be, azzal szemben, hogy, az emberek szájának lehet legkevésbé hinni. A testbeszéd és gesztusok mindig is hozzájárulnak a kommunikációhoz, pl. hazudni az hazudik kiválóan, aki ezekkel is, és a tekintetével is hazudik.

Én is ilyen vagyok, csak nem reklámozom. Nem szeretik. (Látod te is a hozzászólásokat...)

2013. jan. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Az utolsó jól mondja. Ez messze nem gondolatolvasás.... csak a gesztusok, testbeszéd értelmezése tudatalatt. Nem nagy kunszt. De mi a másik dolog amit nem írsz le?
2013. jan. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A testbeszéd valóban sokat elárul. De mások gondolatait csak akkor tudnád biztosan, ha el is mondaná. Addig csupán részedről feltételezés, ami nem biztos, hogy igaz is.
2013. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

kérlek küld el priviben, el fogom hinni

, de tényleg küld el!

2013. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!