Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Győztek a szkeptikus trollok?

Győztek a szkeptikus trollok?

Figyelt kérdés
Alig van értelmes kérdés és értelmes válaszoló.
2014. okt. 8. 22:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Sajnos győztek, úgy néz ki... Bár a titok nevű elméletben én se hiszek... Már milliomosnak kellene lennem az alapján, ezzel szemben egy fillérem sincsen szinte...
2014. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nem gyöztek még, és senki sem szkeptikus oké?

Mindenki hisz valamiben, egy részben xd

2014. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Miben?


Igénytelen paraszt, humor nélküli komentekben biztosan!


Üdv:

Egy szkeptikus

2014. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

akkor már nem is vagy szkeptikus teljesen, ergo senki sem az XD

de amugy attól még "akkor" egy noob vagy oké? xd

2014. okt. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

A hangsúly nem a szkeptikuson van hanem a TROLLon.


Nem az a baj, ha valaki megvitatja a nézeteit, hanem ha saját hite szerint gúnyolódik egy eltérő hiten, valláson vagy filozófián.


Továbbá felmerül a kérdés, hogy ha nem ért hozzá miért szól bele? Ez itt a GyakoriKérdések és nem vitafórum!

2014. okt. 9. 08:13
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
A normális "ezósok" keresnek maguknak olyan fórumot, ahová nem taj parasztok járnak röhögni, meg többi hozzájuk tartozó fogyatékost szórakoztatni, vagy esetleg találtak már itt maguknak hasonló filozófiájú, értelmes beszélgető társat, akivel privátban meg tudják vitatni amire kíváncsiak.Itt meg maradnak a magukat minden témában rettenetesen okosnak tartó gyökerek, aztán szórakozhatnak.Még nem unják!
2014. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
De lehet úgy is fogalmazni: okosabb enged.Úgy látszik, az okosok lassan mind eltűnnek, maradnak a szamarak.
2014. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Ozmium42 ***** válasza:
40%

Csak a kommenteket olvasni jöttem :)


Lássuk, mivel vigasztalják magukat a nagy varázslók.


Eddig nem csalódtam. :)

2014. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

>Továbbá felmerül a kérdés, hogy ha nem ért hozzá miért szól bele?


egyet nem értés =/= hozzá nem értés


Ha beleszólok és rámutatok, hogy miért hibás, amit írnak, akkor azt gyakran elintézik annyival, hogy "nem értesz hozzá", mert nem tudnak rá mást mondani. Plusz, még ha nem is értek az aktuális témához, akkor is ki tudom szúrni azokat az érvelési és értelmezési hibákat, amik az ezotéria 99%-át teszik ki.

2014. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#9


csak te most kiragadtál 1 mondatot abból amit írtam, de ha hajlandó lennél egészében értelmezni akkor egyből világos lenne minden!

2014. okt. 9. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!