Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Leteznek szellemek?

Leteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Idaig nem hittem benne, de valamelyik este becsuktam az ajtot es a kilincs magatol megmozdult, mintha egy lathatatlan valaki lenyomta volna, ujra racsuktam az ajtot es ismetelten megmozdult a kilincs es lassan kinyilt az ajto.. de a lanyom tobbszor mondta hogy vannak szellemek, de en idaig nem hittem bennuk. A szellemek artoak, vagy segithetnek-e?

2014. okt. 9. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívni kell a (nem, nem a szelemirtókat hanem a) zárszervizt. Persze házilag is megjavítható. A szellemek látomások, agyunk játékai. Ebben az esetben látomás se, hisz nem láttad.
2014. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:
62%
Léteznek szellemek és nem látomások.
2014. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legoman ***** válasza:
0%

Ha a szellemnek fehér színe van, akkor jó szellem és nem fog téged ijesztgetni, sőt ha beteg vagy, még meg is gyógyít, ha ott van.

Ha viszont a szellemnek fekete színe van, akkor nem fog meggyógyítani téged, és nem fog feltétlen ártani, de bármikor, ha úgy gondolja, akkor keresztbe tesz neked.

2014. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi, a lanyom azt mondta o mar latta oket, de nem tisztan, az egyik egy nagyon oreg neni, a masik egy fiatalabb lany.. Ez a haz 1965-ben epult es vegig egy neni lakott benne, aki itt is halt meg. De akkor hogy kerult ide a fiatal lany? utana volt egy alberlo es utana mi kerulunk ide..Az alberlo egy idosebb elvalt ferfi az elettarsaval, o elkoltozott innen.
2014. okt. 9. 20:26
 5/7 Ozmium42 ***** válasza:
Nem léteznek szellemek.
2014. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A különös az a szellem élményekben, hogy mind a régi típusú mind a mai digitális képrögzítő eszközökön felbukkannak. Ha gyakran van ilyen élményetek, akkor valami 24 órás képrögzítőket próbáljatok beállítani. Biztosan van ismerősötök aki az ismeretek bővítése kedvéért kölcsön ad és beszerel ilyet. Mert vannak a YouTube-on véletlenül filmre vett vagy lefényképezett szellemek, legalábbis amikről ezt állítják. És ha a kamerák is azt rögzítik amit láttok, akkor gond van a tudománnyal, mert meg kell magyaráznia az esetet. Persze az interneten is nyilvánosságra hozhatnátok a részleteket, hogy minden érdeklődő ismerete bővüljön. Nem tagadom hogy szkeptikus vagyok, de azért ott motoszkál az a hátha...
2014. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En se hittem idaig benne, de pl. a furdoszobaban a fogkrem ugy esett le a tartorol, mintha arrebb tolta volna valaki.. es van egy kis szobakutyank es neha megall egy helyben es nez mergesen mintha latna valamit es veszettul ugat, van 1 szoba ahova nem is megy be..erdekes dolgok, megprobalom lefenykepezni, mert meg en se hiszem el.. meg mindig azt hiszem csak kepzelodom meg belemagyarazom a dolgokat..
2014. okt. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!