Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tanítanak az indigó,...

Hogyan tanítanak az indigó, kristály és gyémánt gyerekek?

Figyelt kérdés

Mindhárom gyerek azzal a céllal születik, hogy rávilágítson, mi az igazán fontos az életben, ez idáig oké. De hogyan teszik mindezt? Hiszen a puszta megszületésükkel ezt nem fogják elérni. Gyerekként biztosan felhívják magukra a figyelmet, hiszen a különlegességük valamilyen szélsőségben nyilvánul meg. De hogyan adják át a tudást?

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek léteznek-e ilyen gyerekek, vagy sem, hanem arra, hogy erről a kérdésről mit mond a fáma.


2014. okt. 12. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Figyeld a szavuk. Elmondják !
2014. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy nem adják a tudásukat, mert nincs nekik. Ezek a gyerekek mentálisan sérültek, nem pedig különlegesek. A mentális betegséget nem lehet átadni senkinek.

Ha a szülő nem viszi őket időben orvoshoz, akkor felnőttként nem tudnak beilleszkedni a társadalomba.

2014. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy elhiszi-e valaki, hogy létezik-e a jelenség, hanem az, hogy aki elhiszi, az mit gondol a tanítás mikéntjéről.
2014. okt. 12. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:

A célzott csoportnak megfelelően:

- a nem siketeknek elmondják;

- a siketeknek eljelelik;

- a vakoknak Braille-írással.

2014. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3: ez rendben, de a gyerekre nézve roppant káros lehet, ha a hülye szülője kristály/indigó/akármilyen gyereknek tartja ahelyett, hogy megpróbálna valódi segítséget adni/keresni neki.

Nem szép dolog, ha a gyerek issza meg a levét annak, hogy a buta szülő nem fogadja el a problémáit, hanem varázsgyereknek neveli.

2014. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Igen, ebben tökéletesen igazad van, de ezt már több kérdésben többen is kifejtették, az erről szóló válasz az én szempontomból itt off.

2014. okt. 14. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: vettem, rendben. Sorry az offért.
2014. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem tudom, én is indigó vagyok de nem tudom hogy csináljuk
2014. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!