Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azok a gyerekek akik 2005-ben...

Azok a gyerekek akik 2005-ben születtek indigó vagy kristály gyermek? Hová lehet fordulni tanácsot kérni?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam 5-éves felmerült bennem a gyanu,hogy "más "mint a többi vele egykoru gyermek.

Olvastam az indigó gyermemekröl,és a leírás alapján ahogy jellemzik ezeket a gyerekeket teljesen a kisfiamra illik.

pl az óvodában azt mondták,hogy értelmesebb (több a szókincse a vele egykoru gyerekekhez képest)

Problémák vannak a beilleszkedéssel nem igazán vesz részt a csoportos foglalkozásokon de ha kérdéseket tesznek fel az óvonők ő az első aki válaszol.Nagyon igényli a figyelmet a szeretetet ,és ezt viszonozza is.

Nagyon érzékeny,szeret irányítani,és nehezen viseli a szabályokat.Nehezen tudják az óvonők kezelni emiatt.

Már azt is mondták,hogy vigyük tanácsadóba.


2010. jan. 14. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Úgy tudom, az indigó gyerekek régiek. Mostanában már a szivárvány gyerek a divat. Vidd el aurafényképészhez, drága pénzért megmondja :D


Szvsz minden anyuka számára a saját gyereke a legtökéletesebb, én az ilyen hipermisztikus magyarázatokban nem hiszek.

2010. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

ha a gyereked indigó, akkor 5. generációs indigó (omega csoport)1998-2008-ig születettek


én 4. generációs vagyok(delta) 1989-ben születtem

2010. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én lányom is ilyen, bennem is felmerült. Aztán egyre többet olvasom, hogy más gyereke is ilyen.. szóval lehet, hogy nem is az.

Minden esetre én is elvinném aurafotózásra, ha lenne. Csak a kíváncsiság kedvéért.

2010. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki kulonlegesnek tartja a sajat gyereket, ez a szuloi szemszog. es vannak problemas gyerekek akiket jo megmutatni egy szakembernek.
2010. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%

Nagy valószínűséggel kiválasztott.2006-ig születtek le indigók,onnantól fogva meg kristálygyermekek jönnek.Ők is "különcök" de valamivel szelídebbek mint mi indigók voltunk/vagyunk.


Ne vigyétek sehova,vétek lenne begyógyszerezni,pszichomókushoz hurcibálni mert neki ártotok vele jobban.Figyeljetek oda rá nagyon,ne kényszerítsetek rá olyat ami távol áll tőle,fogadjátok el olyannak amilyen.

2010. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lol hat en elolvastam mit irnak az indigokrol, ezt felenk intelligensnek hivjak..:D En is ilyen voltam kiskoromban, meg most is ilyesmi vagyok, es eleg magas az IQ-m. Lehet, hogy a kisfiadnak is. Szerintem ne vidd sehova, ne kezeld maskepp, csak tanitgasd otthon (ne eroszakkal, csak amig erdekli, lekoti)
2010. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%
akkor ennyi erővel az összes óvoda társa is ugyan olyan mint ő hisz vele egykoru gyerekekkel jár, és ha vele egykoruak akkor ők is 2005 ben születtek akkor ők is indigó gyerekek akkor a tied miért lenne más, ez szerintem csak személyiség kérdése
2010. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!