Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg hihető az, hogy...

Tényleg hihető az, hogy vannak kristály gyerekek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Hát én nem tudom hogy mi ez! De felkeltetted érdeklődésem,kérlek írd le hogy ez mit takar!

Köszi!

2009. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%

Eddig megcsak olyanrol hallottam, hogy valakinek azt mondjak, hogy olyan szep ez a kislany mint egy porcelan baba!:)

Te mirol beszelsz elarulod?

2009. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Van egy olyan betegség amikor minden érintéstől eltörnek a csontjaik SAJNOS!!! ezt nevezik üvegcsontúságnak, hallottam, hogy kristálycsontnak is hívják, ha erre gondoltál, ha nem akkor fogalmam sincs!
2009. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Megneztem a google-ban, sokat irnak rola.

Eddig megcsak az indigo gyerekekrol olvastam, a kristalyokrol meg nem.

2009. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
nem akarok hülyeséget írni,de ez nem olyan mint az "indigó" gyerek?tehát valami szellemi szint?
2009. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Az első vagyok ezt találtam [link]

Szerintem előfordulhat ,érdekes

2009. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

21:53!!!

Megnéztem a képet a kristálygyerekről, mintha egy horrorfilmből lépett volna ki . Ijesztő, de elképzelhető. Az jut róla eszembe, hogy az ilyen gyerekek azok lehetnek akik megfigyelő, sunyin félrehúzódó típusok.

Akkor nem az üvegcsontúságról van itt szó.

2009. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
aki írta a kérdést nem válaszol? ez valami vallásos akármi lesz szerintem...csuda!
2009. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

jaj ha nem tud valaki valamit nem értem miért ír addig miért nem néz utána a dolognak,hogy ne látszódjon tök tudatlannak...egyáltalán nem vallásos dolog!

Az én fiamra mondták,hogy kristály gyerek és én is utána nézegettem és illenek rá a leírások,hatalmas áttetsző szemek,néha beléd hatol.Egyfolytában vidám,simogatós,kommunikatív csak akkor hisztizik ha valami nagyon nem jó neki...eddig én is csak az indigó gyerekről hallottam de nem nagyon foglalkoztam vele,most beleástam kicsit magamat amit az indigóról írnak az totál rám hasonlít és egy másik cikkben meg megemlítik ,hogy a kristály az indigó gyermeke...amúgy vannak még csillag gyerekek de azokat még nem olvasgattam mit takarnak.

2009. márc. 19. 22:16
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
És ilyen gyerekek csak az amcsiknál vannak....
2009. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!