Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért tudok kinyitni dolgokat,...

Miért tudok kinyitni dolgokat, amik zárva vannak?

Figyelt kérdés

Szóval, kb minden nap megtörténik velem, hogy jövök be a főbejáraton (ez a kódzáras lépcsőház ajtó) és simán kinyitom úgy hogy csak megyek mintha beírtam volna a kódot, megnyomom az ajtót és kinyílik. Az ajtó persze becsukódik, nem lehet szó arról hogy nem csukódott be jól.

Suliban sikerült osztálytársam számzáras (ilyen amerikai tekergetős) lakatját kinyitni, úgy hogy csak meghúztam mintha el lett volna forgatva az adott számokra.

Kérdem én...amikor ki akarok nyitni valamit miért nem sikerül, és amikor nem akarom, úgy vagyok vele hogy tuti nem sikerül, akkor meg megy ?!

Eszem megáll, és nem csak ilyen dolgok vannak velem.

Szóról szóra tudom ki mit fog mondani, ki mit fog írni, és sok ilyen dolog. Ez mi lehet ? Bajt jelent, vagy jót ?

A kérdés komoly...olyan írjon aki nem leszólni vagy fikázni akar.



2014. okt. 12. 21:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
egybeesések, ha akarsz tualjdoníthatsz neki jelentőséget ha nem akarsz ne tedd.
2014. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tokjo,fejlesztened kene:-)))


En ne, tudok zarakat kinyitni de en is meg tudom mondani h ki es mit fog mondani,eleg ijeszto:-)))))

2014. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A zárakhoz nem tudok hozzászólni. Az, hogy megsejted, hogy mit fog mondani az illető az egyfelől jó emberismeret, másrészt megérzés. Az teljesen relatív, hogy ez jó vagy rossz, mindkettő lehet, nem jó nagyon sokat foglalkozni ezekkel, mert akkor kicsit be tudja kattintani az embert.
2014. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem nem nem...PONTOSAN AZT MONDJA.

Nem is ismertem az embert, és pont azt mondta amire gondoltam. Kicsit sokkoltam csak be.


Hát véletlen nem lehet, mert nem párszor esett meg !

És nemtom hogy féljek vagy örüljek :/

2014. okt. 12. 22:03
 5/24 anonim ***** válasza:
4 Hát igen, pontosan azt mondja, majd megszokod :) Nem kell parázni, kicsit jobban rá tudsz hangolódni a dolgokra, ez valahol jó is, pl. jobban meg tudsz helyzeteket ítélni, stb. Figyelj oda ezekre, de ne tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget, még akkor sem, ha tényleg tudod előre, hogy mi fog történni, vagy valami igazán hihetetlen megérzésed van és szerintem ne mesélj erről sok embernek.
2014. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hülyének néz most a 95% aki ezt olvassa XD

"Ki ez a barom aki hisz ilyenekben ? Francokért nem talál más elfoglaltságot ?" csak hát na :/ Azért eléggé be lehet parázni ilyenektől XD

2014. okt. 12. 22:08
 7/24 anonim ***** válasza:
Te vagy a kiválasztott!
2014. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Én tudok repülni xDD
2014. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
XDD erről beszéltem
2014. okt. 12. 22:11
 10/24 anonim ***** válasza:
Nos, én mit fogok írni? :D
2014. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!