Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az énekesek pénzt kapnak...

Az énekesek pénzt kapnak illuminati szimbólumok villogtatásáért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én valahol azt olvastam, hogy a híres énekesek (Lady Gaga,Beyoncé,Jay-Z stb.) hatalmas pénzeket kapnak azért, ha szemes háromszögeket vagy sátánista jelképeket villogtatnak a videóklipjeikbe, és hogy ez nem azt jelenti hogy tagjaik lennének. De olyat is hallottam hogy erre őket utasítják. Ez mennyire igaz? És ha nem igaz akkor miért van az hogy minden videóklippben ezek mennek?


A következő dolog amit nem értek pedig az hogy miért népszerűsítik a kereszténység elleni dolgokat, miért vannak pentagrammák,és baphomet jelképek a klippekben? Ezeket ki rendeli elő hogy szerepeljenek a klippjeikben? És miért? Sátánista az illető, vagy csak azért megy hogy az emberek elhidegüljenek a vallásosságtól?


Miért olyan sötét,rideg és több értelemmel, ráadásul egyszerű ember számára érthetetlen jelentésekkel bíróak a mostani videóklippek? Szinte mindegyik rendesen elemezhető,és sötét üzeneteik vannak. Miért? Mi van most a világgal? Ki találja ki ezeket?



2014. okt. 22. 02:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

"És ha nem igaz akkor miért van az hogy minden videóklippben ezek mennek? "


Nem igaz, az Illuminati tagjainak nem célja az, hogy felhívják magukra a figyelmet, ők rejtőzködnek. Azonban, azt tudni illik, hogy manapság szinte minden celeb sátánista. Így gondolom, a saját klippjeiket ők rendezik, vagy egy általuk fizetett szakember, aki olyan díszletet használ, amit Lady Gaga vagy más énekesek szeretnének.


Na, Bumm! A kereszténységnek lejárt az ideje, csakúgy, mint az inkvizíciónak!

2014. okt. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden celeb sátánista.


Tudod te egyáltalán mit jelent ez a szó? :D

2014. okt. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Miért lenne célja bármelyik titkos társaságnak felhívni magára a figyelmet?

Aki a zene, vagy az énekes miatt nézi az adott klippet, azok közül mindenki tudja, milyen szimbólumokat lát, ismerik jelentését?

Mennyien asszociálnának egy égő keresztről fehér csuklyások nélkül a KKK-ra?

.

Valószinüleg azért használják előszeretettel, mert lesznek olyanok, akik -bár a zene nem feltétlenül tetszik nekik- emiatt inkább megveszik a lemezt, mint "közénk való", jobban figyelik az előadót.

2014. okt. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Pénzt nem kapnak a szimbólumokért :D ezek a sztárok tudod olyanok, hogy magukra akarják hívni a figyelmet akár illuminati szimbólumokkal,akár azok nélkül ez a helyet a sátánista jelképekkel is.
2014. okt. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De még az x faktorban is Megjelent..
2014. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a legtöbb celeb azt sem tudja, hogy mik ezek a jelek.

A klipjeiket meg nem ők találják ki, hanem a menedzsmentjük határozza meg a rendezővel, hogy milyen legyen.

Szerintem a celebek csak bábok és azt teszik, amit a menedzsmentjük mond nekik.

2014. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed volt a céljuk. Az, hogy az emberek észrevegyék és ezen csámcsogjanak. Gondold el, hány tinilány legjobb beszédtémája az, hogy gaga milyen sátánista. Akkor meg már megveszik a klippet is, és keresik benne a pentagrammákat, a szemeket, meg hogy hol dugtak el benne egy emberáldozást. A bulvársajtóban is megjelenik, ér Józsinéni azon fog morgolódni, hogy Rihanna nem jár templomba.
2014. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább a keresztények vannak megcímezve, megjelölve, a lázítások nekik szólnak. Amikor Isten nevében háborút indítanak, bevégzik azzal, hogy szépen bearatják őket, az általuk felmagasztalt pedofil parazita hatalom jóvoltából. Legalábbis szimbolikusan ez jön le a történetből. (Ha hülyeséget is írtam, akkor is igazam van abban, hogy a jelképekkel be lehet etetni az emberi elmét, és én ennek a folyamatnak vagyok az áldozata.)
2014. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Napfonat ***** válasza:
40%

A rock és metál előadók már 50 éve az egyértelműen sátáni jelet nyomják mindnhol, nyilvánosan!

Erről van szó.


[link]


Nézz csak meg egy mai Metallica vagy Iron Maiden arénakoncertet, vagy egy "Rock am Ring" fesztivált, és azt látod, hogy a 70-80 ezres közönség egyszerre mutogatják a sátánt jelképező kézjelet.


Az "X-faktorban" Tóth Gabi is mutogatja, amikor egy keményebb előadó lép fel!

2014. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az x faktorban a mindent látó szem jelenik meg az énekesek bemutatásánál. Az átvezető rövidfilmek végén.
2014. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!