Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az énekesek pénzt kapnak...

Az énekesek pénzt kapnak illuminati szimbólumok villogtatásáért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én valahol azt olvastam, hogy a híres énekesek (Lady Gaga,Beyoncé,Jay-Z stb.) hatalmas pénzeket kapnak azért, ha szemes háromszögeket vagy sátánista jelképeket villogtatnak a videóklipjeikbe, és hogy ez nem azt jelenti hogy tagjaik lennének. De olyat is hallottam hogy erre őket utasítják. Ez mennyire igaz? És ha nem igaz akkor miért van az hogy minden videóklippben ezek mennek?


A következő dolog amit nem értek pedig az hogy miért népszerűsítik a kereszténység elleni dolgokat, miért vannak pentagrammák,és baphomet jelképek a klippekben? Ezeket ki rendeli elő hogy szerepeljenek a klippjeikben? És miért? Sátánista az illető, vagy csak azért megy hogy az emberek elhidegüljenek a vallásosságtól?


Miért olyan sötét,rideg és több értelemmel, ráadásul egyszerű ember számára érthetetlen jelentésekkel bíróak a mostani videóklippek? Szinte mindegyik rendesen elemezhető,és sötét üzeneteik vannak. Miért? Mi van most a világgal? Ki találja ki ezeket?



2014. okt. 22. 02:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Ezt hívják marketingnek. Elrejtenek pár ökörséget egy-egy klipben vagy előadásban, aztán jönnek a nagy "leleplezések", és hopp, máris egy csomó olyan ember foglalkozik a témával, aki amúgy rá se bagózna. A nézettség pedig pénzt hoz, ez talán egyértelmű.
2014. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hat nalam epp az ellenkezojet erik el, lehet hogy itt kiirtam ezt a kerdest, de abszolut nem hallgatom a mai eloadok szamait, veletlen se megyek ra youtube-on, hogy meg veletlenul se tegyek hozza az amugyis millios nezettseghez! Csak es kizarolag regi eloadokat hallgagok pl.: George Michael, James Brown, Stevie Wonder, Whitney es a tobbi izig-verig enekest! A klippeket csak akkor latom mikor lapozgatom a csatornakat a tvben es epp adjak, vagy abbol ahogy a korombeliek nezik es hallgatjak! Beyoncet regebben kifejezetten szerettem, gyonyoru no es nagyon szep hangja van, de mig regen ertelmes dolgokrol enekelt, ma mar primitiv baromsagokrol, es miota megfigyeltem az o szamait se hallgatom!


De furcsallom hogy regebben eleg volt a figyelemfelhivasra egy veletlennek beallitott cici villantas, vagy a klasszikus "nem vettem fel bugyit es mindenki lefotozta ahogy szallok ki a kocsibol" dolgok! Vagy egy szarul ossze hozzott ruha osszeallitas stb, most meg ezek a haromszoges szar'ok mennek! De lehet igazatok van es erre van igeny, es amiket felsoroltam mar lecsengtek.


Az X-faktorban is eszrevettem a zsido csillagokat meg a szemes haromszoget, Es azzal is tisztaban vagyok hogy a rockereknel es a tobbi ordibalos mufajokban a satanista jelkepek alap dolgok, de ezt betudhatjuk annak, hogy ettol tunnek vaganynak es kuloncnek, de regebben ez csak naluk volt, most viszont berobbant a pop iparba!

2014. okt. 22. 23:42
 14/15 A kérdező kommentje:
Amugy sem szimpatizalok a mai eloadok sszamaival, Foleg hogy manapsag szinte barkibol lehet sztart csinalni, es annyira fejlett a technologia hogy gyerekjatek jo hangot kihozni az emberekbol, csak penz kerdese! Hala Istennek a regi legendak eppen eleg remekmuveket hagytak maguk utan ahhoz hogy eletem vegeig minosegi zenet hallgassak, olyanoktol akik elobe is tudtak enekelni, nem csak a studiokban :)
2014. okt. 22. 23:48
 15/15 anonim ***** válasza:

Régen az is elég volt a figyelemfelhívásra, ha jó zenét játszottak. Rengeteg olyan híres előadó volt, akik fénykorukban egy hirdetést sem raktak ki a koncertekről, de mégis arénákat töltökkek meg. Ott van, például a kedvenc bandám, a Pearl Jam, ellenezték a reklámokat, de amikor felléptek valahol, mégis teltház volt. A mai sztárok már eledják magukat, és elkurvulnak, ha azzal szerezhetnek plusz egy dollárt.

De sajnos erre van igény. Igazából igény lenne másra, de a lemezkiadók megmondják, hogy ez a szar a jó, a sok majom meg bólogat.

2014. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!