Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez? Kis korom óta...

Miért van ez? Kis korom óta látom az aurákat és anya sok helyre elvitt ilyen témában. Az a kérdés hogy csak a saját aurámat látom feketének ilyen lehetséges? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minden lehetséges, csak nem a Tudomány kategóriában ... itt próbálkozz ezzel: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria
2014. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rosszul látod. Fekete aura nincs, hacsak nem annyi mocsok tapad rá, hogy átláthatatlan. De akkor elég beteg lennél akár testileg, akár szellemileg.
2014. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fekete aura = Démon. Lehet, hogy démon vagy! :)

De most komolyan, elképzelhető, hogy még bizonyos nagyok nem tartanak készen arra, hogy lásd az aurád. Tudod, ehhez be kell érni szellemileg. Én speciel látom az aurámat.

Az egésznek a titka annyi, hogy előbb tárgyra koncentrálsz, ami szimmetrikus színt ad. Tehát ha sárga tárgyra koncentrálsz, akkor kéket kell látnod, vörösnél feketét, kéknél rózsaszínt, stb. Aztán gyakorolj növényeken, ott az aura mozgását figyeld, végül, ha felkészültél, akkor tartsd ki a mutató ujjadat, és próbáljál energiát koncentrálni oda, persze mozgasd meg az aurádat a képzeleted segítségével. Ha kellő energia összegyűlik az ujjadnál, és nagyon koncentrálsz, akkor nem csak a fényt, de a színt is megláthatod. De ehhez kimerülésig koncentrálásra kell használnod a szemcsakrádat.

2014. okt. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te feketének látod, nem jelenti, hogy kívülről ne legyen szines!

Belülről a sötétség az uralkodó.

2014. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 28. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Tükörben látod feketének, vagy ha pl. a kezedre nézel? Egyébként nagyon érdekesnek találom a dolgot.
2014. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Helo! Nos, igaz nem mostanában lett írva a kérdés, viszont, ha még mindig ugyanúgy vagy a dologgal, elmondhatom hogy NEM lehetséges.


Ezt ne vedd úgy hogy ellened vagyok, mivel én is látom az aurákat. Én kisugárzásnak szoktam hívni. És egyébként nincs fekete aura, plussz próbáltam már magamon, de becsap a szemed, sose látod az igazi aurádat ebben biztosíthatlak. Valamikor nem is látni. Azt még hozzátenném hogy mozgó aurákat .élőlényeken lehet tapasztalni, szval ha az út testen meglátsz mit tudom én egy dobozt (?!) Vagy egy fadarabot, annak nincs aurája.


-Krea

2015. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!