Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem lehetséges hogy...

Ha úgy érzem lehetséges hogy Huntington kórom van, akkor hogy állítsák be az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy az orvos hülyének nézzen illetve tudom hogy nem szeretik ha a beteg diagnózissal megy hozzájuk. Viszont a betegség minden tünete illik rám, napok óta keresek a témában. A szüleimet nem ismerem igy nem tudom hogy örökölhettem-e. Szocal ilyenkor mi a teendő? Hogyan keressem fel az orvost?
2014. okt. 19. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemész, elmondod a panaszaid, és megemlíted, hogy tudod, hogy az orvosok nem szeretik, ha diagnózissal mennek hozzájuk, de úgy érzed, huntington kórod van. Ha nem valami tetves paraszt az orvos akkor megérti, és segít.
2014. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ehhe na igen, ügyesen kell, m én is diagnózissal mentem és a doki kitalálta, h dilis vagyok, menjek el a neurológiára és beszélgessek pszichológussal.


Sztem szépen alaposan mondd el a tüneteidet. Egy egyszerű háziorvos úgyis tovább küld.

2014. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!