Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem? A nagymamám augusztus...

Szellem? A nagymamám augusztusban meghalt. És tegnap vele álmodtam, és ma megúgy éreztem itt van velem. Ézeztem az illatát. Megminden! Nem értem mi lehet ez.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok elhunyt édesapámmal. A tudósok szerint és szerintem is, agyunk reakciója mindez, hogy ne hirtelen kelljen feldolgoznunk azt hogy nincsenek többé.
2014. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az álom a gondolat, emlékek, képek, hangok és érzések összessége, úgyhogy nem csoda, hogy álmodsz róla.És azért érezted úgy, hogy itt van veled, mert előző nap vele álmodtál ez felszínre hozta azokat az érzelmeket, amiket a nagymamád iránt érzel.

L

2014. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Legoman ***** válasza:
0%

Igazából érezhetitek őket, a hangjuk, illatuk alapján. Ez azt jelenti, hogy jól érzi magát és hálás azért, amiért jók voltatok hozzá. :) Ő küldi a jeleket, hogy ne aggódjatok érte, ne gyászoljátok, hisz ő boldog. :D Megszabadult a testi fájdalmaktól és jól alkalmazkodott az átmenethez. :)

Ezért érzitek. :)

2014. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Legoman ***** válasza:
0%
Az álom csak aznapi ébredés után hozza fel az érzelmeket, azt is egy pár másodpercre csak. Meglehet tartani az álomképeket, de nem könnyű, sok gyakorlás kell hozzá. 3. válaszolónak írtam. :)
2014. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Legoman ***** válasza:

Bocsi 2. válaszolónak.

A 3. én vagyok. :D

2014. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az álom csak aznapi ébredés után hozza fel az

érzelmeket, azt is egy pár másodpercre csak. Meglehet

tartani az álomképeket, de nem könnyű, sok gyakorlás

kell hozzá. 3. válaszolónak írtam. :)"

Az álom akár még hónapokkal később is hatással lehetnek ránk. Például, ha egy elhunyt családtagról álmodsz az mely nyomott hagy benned

Az addigi érzelmek ismét felszínre kerülnek és ez olyan érzéseket kelt, mintha az elhunyt még mindig élne. Abban is tévedsz, hogy úgy gondolod, hogy ha nem emlékszel egy álomra az nincs hatással a rád, pedig a tudatalatt azok az álomképek megmaradnak ezért is lehetnek néhanapján rosz érzéseid, de nem érted, hogy honnan jön ez a nyomasztó érzés.

L

2014. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajjjj már, nekem olyan beteges morbid humorom van (hogy most olyan gonsznak érzem magam), így inkább kussolok.


Sajnálom, hogy meghalt a nagyid.

A szép emlékeit őrizd és ne a fájdalmat!

2014. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Legoman ***** válasza:
Az álom mindig az aznapi dolgaidat emészti meg és küldi el a tudatalattidba szimbólumokban, hogy másnap napra készen állj. Jósló álom is csak akkor van, ha valami figyelmeztetni szeretne téged az elméd. Ha elfelejted az álmod ébredés után, akkor az nem hordoz semmilyen üzenetet, de ha emlékszel rá kristálytisztán, akkor azt érdemes fejtegetni.
2014. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!